Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál hogy van ez? Csak én...

Másnál hogy van ez? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint másfél éve vagyunk együtt, de még egyszer sem mondta, hogy szeretne tőlem gyereket. Egyszer szóvá tettem neki, és rámripakodott, hogy hova akarok albérletbe pénz nélkül? (természetesen nem most akarok, de jól esne tőle ha tudnám, hogy szeretne egy közös babát). Egyszerűen nem tud félretenni, sporolni. Éjjel nappal cigizik, és van hogy elég sok italt magához szólít. Az előző kapcsolatából való lányáért (saját elmondása szerint) rajong, rettentő mód elkényezteti, de ha nálunk van, akkor egyszerűen lepasszolja nekem. A fiúval meg nem foglalkozik, nem is beszél róla, mert szerinte az olyan bu..-is lenne. (pedig apukák mindig a fiú gyerekekért vannak jobban oda) Az ex folyamatosan ugráltatja, és ha ezt teszem szóvá akkor rámszól hogy maradjak már, meg ne morogjak. Nincsenek tervei a jövőnkkel kapcsolatban, csak ha már részeg, akkor kitalálja, hogy ha majd nyerünk a lottón akkor ez lesz meg az lesz. Ha jobban fizető állások után nézek, akkor is ellenem van, mintha félne, hogy én többet fogok keresni mint ő. Olyan mintha élete végéig egy albérletben akarna élni, és a legnagyobb kikapcsolódás számára a cigi meg az ital lenne. Józanul még sosem mondta, hogy szeret csak részegen, és ha ekkor azt mondom neki, hogy ezt nem hiszem el, akkor megsértődik, csapkod, és néha olyanokat mond nekem amit az ember szerintem sosem mondana a "szerelmének".
2011. ápr. 15. 12:43
1 2
 11/15 napietus ***** válasza:
100%
szerintem az ilyennek nem is való gyerek...hová tetted az ítélőképességed? miből gondolod, hogy a harmadik gyerekével máshogy bánna, mint az első kettővel? azoknak is kijutott, szegényeknek...
2011. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen palira nem a legjobb támaszkodni családalapítás terén.
2011. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te kapcsolatfüggő vagy. ő meg alkohol és cigifüggő. A boldogtalanság játszmátok adott és örök ha benne maradsz. Másrészt ..nekem van olyan ismerősöm aki azt hittem majd az alkoholista férjét leszoktatja mert ő odaadó szereti blabla.. aztán mikor már verte is, jobban elgondolkodott. és lelépett. Szóval nem nem tudod megmenteni saját magától. Viszont neked lehetőséged van h felismerd a saját igényeid, szükségleteid, korlátaidat és hogy kilépj ebből.


Ha egy ilyen embernek szülsz gyerekeket akkor a következőkre számíthatsz:

-ő is nagy valószínűséggel addiktív lesz, vagy

- érzelmileg kódoltan labilis

- ezáltal döntés képtelen hedonizmusra hajlamos

- felelőtlen soha fel nem növő személyiség.

- utálni fogja hogy az apja egy alkesz ,és mindig ott ketyeg benne vajon ő is olyan szar ember lehet e mint az apja .(emiatt elképzelhető tégedet sem fog "kedvelni")


Van pár ok hogy miért ne szülj ennek az embernek .

(így is annyi a lumpen)

2011. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatfüggő vagy, legalább a háta mögött kezdj el keresgélni.
2011. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"elég sok italt magához szólít"


A párod egy semmire kellő alkoholista minek vagy vele és mért akkarsz egy ilyenek gyereket szülni?

2011. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!