Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál hogy van ez? Csak én...

Másnál hogy van ez? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint másfél éve vagyunk együtt, de még egyszer sem mondta, hogy szeretne tőlem gyereket. Egyszer szóvá tettem neki, és rámripakodott, hogy hova akarok albérletbe pénz nélkül? (természetesen nem most akarok, de jól esne tőle ha tudnám, hogy szeretne egy közös babát). Egyszerűen nem tud félretenni, sporolni. Éjjel nappal cigizik, és van hogy elég sok italt magához szólít. Az előző kapcsolatából való lányáért (saját elmondása szerint) rajong, rettentő mód elkényezteti, de ha nálunk van, akkor egyszerűen lepasszolja nekem. A fiúval meg nem foglalkozik, nem is beszél róla, mert szerinte az olyan bu..-is lenne. (pedig apukák mindig a fiú gyerekekért vannak jobban oda) Az ex folyamatosan ugráltatja, és ha ezt teszem szóvá akkor rámszól hogy maradjak már, meg ne morogjak. Nincsenek tervei a jövőnkkel kapcsolatban, csak ha már részeg, akkor kitalálja, hogy ha majd nyerünk a lottón akkor ez lesz meg az lesz. Ha jobban fizető állások után nézek, akkor is ellenem van, mintha félne, hogy én többet fogok keresni mint ő. Olyan mintha élete végéig egy albérletben akarna élni, és a legnagyobb kikapcsolódás számára a cigi meg az ital lenne. Józanul még sosem mondta, hogy szeret csak részegen, és ha ekkor azt mondom neki, hogy ezt nem hiszem el, akkor megsértődik, csapkod, és néha olyanokat mond nekem amit az ember szerintem sosem mondana a "szerelmének".
2011. ápr. 15. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

"A fiúval meg nem foglalkozik, nem is beszél róla, mert szerinte az olyan bu..-is lenne"


Te tényleg egy ilyen pasitól akarsz gyereket?

2011. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ...én a helyedben már régen elküldtem volna melegebb éghajlatra. Gondolkozz el egy picit...30 évig egy részeges pasival akarsz élni???
2011. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De nagy tapló a párod, hallod-e! Biztos ő kell neked? Biztos tőle akarsz gyereket? A helyedben gyorsan menekülnék tőle még akkor is ha nagyon szerelmesnek érzem magam és adnék esélyt egy normális pasinak. Figyelj oda az intő jelekre!
2011. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pattanj le és keress olyan pasit, akinek még nincs gyereke, és aki kevésbé tökfilkó mint ez.

Aki már másfél év kapcsolat után piál, alig vesz emberszámba téged, az nem érdemli meg hogy szülj neki.

2011. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég érdekes szitu, nem tudom hány évesek vagytok, de ahogy leírtad ő már túl van ezen a gyerekvállalósdin, és nagyon úgy néz ki hogy nem is akar többet. sztem se tőled, se senki mástól. de egyébként, nem is értem hogy miért akarsz gyereket egy olyan apától, aki a meglévő kettőt is lesz.rja
2011. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem te reagálod túl, ebből majdhogynem semmi jó nem fog kisülni, csak rossz, de az annál inkább!

Nem kéne ragaszkodnod hozzá!

2011. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Addig olvastam, hogy cigi és pia, és nem kellett tovább. Tudod, mi vár rád, ha maradsz, de az nem gyerek.
2011. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor járnál a legjobban ha menesztenéd! Nehogy egy részeges mellett akard leélni az életed! Kiitta ő már az érzelmeket magából. Nem tud szeretni, hidd el. Ennél jobbat érdemelsz az biztos! Keress egy normális embert.
2011. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
AAAA dobd ki!!!! Keress egy olyan pasit,akinek meg nincs gyereke es lakasa is van es nem iszik es nem cigizik. Miert akarod elb,aszni az eleted???
2011. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: másnál - pontosabban nálam - úgy van, hogy nem lennék olyan hülye, hogy másfél évet pazaroljak egy olyan emberre, akinek minden más fontosabb, mint én, akinek csak a pia meg a cigi fontos, aki nem foglalkozik a gyerekeivel, nem tervez közös jövőt, sőt, még csak nem is mondja, hogy szeret.

Összességében véve nekem olyan férfi kell, akinek én vagyok a legjobb és egyetlen, akivel lehet tervezni, megbecsül, tisztel, szeret. (És persze fordítva is.) Én megtaláltam ezt az embert.

Kívánom, hogy te is találd meg, mert emellett az ember mellett jó életre ne számíts. Kíváncsi volnék, hogy vajon mégis mit vársz tőle? Hogy majd megváltozik? Hogy arany ember lesz? Hogy ha gyereket szülsz neki, akkor majd ő lesz a nagy magyar apa? Ha nem akarsz lelkileg tönkremenni, hagyd ott azonnal, bármilyen nehéz is, mert csak te jársz rosszabbul.

Jól írták fentebb, figyelj a jelekre, mert különböző szituációkból le tudod mérni, mire számíts. Az, hogy nem foglalkozik a gyerekeivel, azt is mutatja, hogy a ti gyereketekkel sem foglalkozna.

2011. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!