Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfi szerintetek...

Egy 40 éves férfi szerintetek miért lakik az anyjával?

Figyelt kérdés
Amikor megtehetnék, hogy külön menjenek, hisz az anyjának is van külön lakása és anyagilag is megengedhetnék. Szerinted nem gáz ez ennyi idősen?
2011. ápr. 12. 11:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, valahol ez igaz, korábban több nemzedék élt egy fedél alatt. Én ismerek nőt is és férfit is, akik 30 felett visszaköltöztek a szülőkhöz egy szakítás, vagy válás után, átmenetileg. Aztán megint lett valakijük, vagy családjuk és tovább költöztek. Ez az élet rendje.


Utolsó előtti: a lustaság nem nemfüggő, nekem meg a csajom volt egy lusta dög, eltartatta magát, Budán béreltem a kedvéért lakást, hordtam haza vidékre, mindent megkapott, sosem láncoltam magamhoz, de a végén már nagyon követelőző volt, nem kapott meg mindent, hát még ő és a "kedves" családja sértődött meg és költözött el...

Haza, a faluba nem akart visszaköltözni, kénytelen volt panelba albérletbe bútorozni és elmenni dolgozni. A muszáj nagy úr.

2011. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20:09

Valószínűleg egy negyvenes pasi, aki az anyjával él, rábólintana egy ilyen indoklásra, hogy régen is együtt élt több generáció. Viszont nem tudom, hogy mit szólna hozzá, hogy a barátnője/felesége erre azt mondaná: jó, akkor költözzünk át az én anyámhoz, végül is akkor is ugyanúgy két generáció él együtt. :D


Egyébként régen is a legtöbb esetben csak úgy élt együtt több generáció, ha nem tehették meg, hogy külön éljenek.

2011. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Régen még volt alkalmazkodás,tisztelet,egymást eltudták viselni családon belül,és nem úgy váltogatták a kedves fiatalok a aktuális párjukat,mint mások a bugyijukat.
2011. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma abban, hogy együtt élnek ha jó így nekik.

Inkább az a nem normáli, higy a mai világban mindenhol azt hallani, hogy költözz el, éld a saját életed valósítsd meg önmagad stb. Aztán nyomorognak pasitol-pasihoz nôtôl-nôhôz butoroznak hogy legyen hol élniük. A szüleiket le sem.. ejtik már. Ha meg nagy a baj akkor meg nincs hova menni mert felégettek minden visszautat maguk után. Kedves kérdezô te meg valószinû nem voltál elég jó ahoz, hogy veled külôn menjen fôleg, hogy lehetôség is lett volna rá.

2011. ápr. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!