Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfi szerintetek...

Egy 40 éves férfi szerintetek miért lakik az anyjával?

Figyelt kérdés
Amikor megtehetnék, hogy külön menjenek, hisz az anyjának is van külön lakása és anyagilag is megengedhetnék. Szerinted nem gáz ez ennyi idősen?
2011. ápr. 12. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Ezt hívják Pán Péter syndrómának. Beteges.
2011. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Vannak pasik, akik életük végéig anyuci fiai maradnak.
2011. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha megtehetné, mert van rá lehetősége amúgy, akkor valószínűleg azért nem megy, mert még mindig nagyon függ az anyjától és sokkal egyszerűbb neki, ha kiszolgálják. Valószínű barátnőben is anyucipótlót keresne.
2011. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Hacsak nem anyagi okok miatt és nem azért, mert az anyukának valami olyan betegsége van, hogy állandó felügyeletet igényel, akkor arról lehet szó, hogy a férfi mindig anyuci pici fia akar maradni, vagy éppen az anyuka nem veszi észre, hogy a kis jól táplált óvodása felnőtt ember lett (fizikailag).

Nem mondok rá olyasmit, hogy gáz, mert ha nekik így jó és nem akarnak bevonni egy harmadik felet, mondjuk egy feleségjelöltet odaköltöztetni, hogy kiszolgálja őket, akkor szívük joga, hogy úgy éljenek, ahogy akarnak. Ha nekik nem gáz, nekem sem.

2011. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igazából egy volt barátomról írtam. nem tett túl jót a kapcsolatnak hogy anyukán kell átjárkálni és így vége is lett, mert meguntam. így szerintem senki nem fog megmaradni neki, mert mindig is a mama lesz az első. szerintem gáz az egész.
2011. ápr. 12. 12:03
 6/24 anonim válasza:
71%
Így a kényelmes... Főznek, mosnak rá!
2011. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Kései Sirató ***** válasza:

Ebben anyuci is hibás.

Mi lesz, ha már anyuci nem lesz? Valószínű a fiú összeomlik majd.

2011. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az Én szomszédom 47 éves,és anyukával lakik.Együtt mennek mindenhova,temetőbe,boltba,orvoshoz,stb..Egy menüt ketten esznek ebédre,és még vacsorára is azt eszik.Ha pörkölt-tészta az ebéd,akkor a tésztát lemossák,a pörköltet megeszik ebédre,a lemosott tésztát meg este megszórják egy kis kakaóval,és kész.Milliomosok,a férfinek 2 saját lakása van,amit ki sem adnak,mert hogy csak lelakják a bérlők.Így élnek,anyuka meg a fia,mindent fillért a bankba visznek.
2011. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Itt feltételezem egy fontos szempont, hogy hol az apuka?
2011. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
meghalt. azért itt nem ennyire elvetemültek mint a 12:10-es hozzászóló írta. csak annyi az egész hogy éldegélnek ketten, mama kiszolgálja, és ennyi. de ha megtehetnék h külön legyenek ez nem természetes.
2011. ápr. 12. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!