Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfi szerintetek...

Egy 40 éves férfi szerintetek miért lakik az anyjával?

Figyelt kérdés
Amikor megtehetnék, hogy külön menjenek, hisz az anyjának is van külön lakása és anyagilag is megengedhetnék. Szerinted nem gáz ez ennyi idősen?
2011. ápr. 12. 11:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

-Mert kényelmes.

-Mert gyerekes, önállótlan és nem is akar felnőni.

-Mert már idős a mama és nem akarja egyedül hagyni.

-Mert a mama magához láncolja.

-Mert lusta.

-vagy más miatt..

2011. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

Én pl. azért, mert így építkeztünk, mienk lett a tetőtér.

S mivel az alsó szinten Ő a haszonélvező, eladni sem tudom a házat. Gondolod, nem bántam meg már párszor ezt a döntést? De akkor nem volt jobb lehetőségem. Szerencsére kijönnek a párommal.


A kérdezésben felvetett eset azonban merőben más, mint az enyém. Arra nem tudok válaszolni. Talán tőle kellene megkérdezni, hátha tudja a választ? ;)

2011. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy az anyuka ápolásra szorul esetleg.
2011. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik ez a férfi?
2011. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Téged még mindig bosszant a dolog, hogy nem sikerült megszerezned a srácot a mamitól:)) Nem voltál elég kitartó, vagy nem voltál elég jó, hogy elköltözzön miattad.
2011. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mióta ismered ezt a férfit?
2011. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem bosszant hogy nem sikerült megszereznem a mamitól. ha ez kell neki csinálja. csak kíváncsiságképp tettem fel a kérdést, h. kinek mi a véleménye erről.
2011. ápr. 12. 13:45
 18/24 anonim ***** válasza:
49%
De nagyon gaz, mivel megtehetnek anyagilag, hogy kulon koltozik, tehat nem kenyszerbol elnek igy. Ez nem egeszseges. En sajnos eleg sok ilyen embert ismerek. Apuka meghalt, anyja es egyetlen fia kettesben eldegelnek 40 ev felett is. Egyikbol sem lesz onallo, rendes ember, ferj, apa a kesobbiekben.
2011. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám... Nekem egy 34 éves barátom volt, aki a szüleivel élt. Nem akart dolgozni, a szülei eltartották. Hiába mondtam, hogy milyen jó munkalehetőségek vannak, mindig volt kifogás. Hál'istennek, azóta véget ért ez a remek kapcsolat.
2011. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
34%
Régen együtt éltek nagyszülők szülők fiatalok nem volt probléma csak aztán szabdság lett,és elfelejtettünk alkalmazkodni,és hát sokan irgyek arra aki még normális családban van és tudnak együtt élni és nem kell albérletbe menekülni a saját családjuktól...Sokan a szüleiket is otthonba vágják ,mert kényelmesebb nekik,mint alkalmazkodni vagy ápolni őket,stb.
2011. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!