Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol, a családokban (már...

Mindenhol, a családokban (már ahol van testvérpár) a kisebbik a szebbik?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy testvérpároknál mondjuk 90%-ban a fiatalabbik hugi/öcsi a szebb. Ez miért van? Jó, van akik olyan j ógéneket örökölnek, hogy egy családon belül az össz gyerek szép, és persze van fordítva is. Nálunk én vagyok az idősebb, és a fent írtak ránk is igazak. Mig én alacsony vagyok, 160 cm, pattanásos voltam tinikoromban, az arcom is kevésbé arányos (nem csúnya-átlagos), addig a hugom 174, jó alakú, mindenki által szép arcúnak mondott, pattanásmentes (szinte), meg stb stb.. Érdekelne, mi befolyásolja ezeket a dolgokat, mitől van ez a hatalmas különbség?
2011. ápr. 11. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nővér vagyok. Életemben talán 5-6 pattanásom volt, a húgom aknés. Ő 2-3 centivel magasabb és sportos testalkatú, én meg nőiesebb vagyok (nagy a mellem, széles a csípőm). Hogy ki szebb, azt nem tudom, relatív, kinek mi tetszik.
2011. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is a nővérem a szebb, vékonyabb, magasabb. :-) A három fiam között pedig nem tudok különbséget tenni, mert teljesen ugyanolyanok. Pár perc igaz csak a korkülönbség. :-P
2011. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok az idősebb (6évvel), és magas vékony, szemüveges barna szemű egyenes hajú kis mellű vagyok, pattanásaim nekem is annak.

Tesóm: 5centivel alacsonyabb nálam, kicsit husisabb, szemüveg nélküli, kék szemű rackagöndör hajú, nagyobb mellű, de neki is vannak pattanásai.

Úgy hasonlítunk egymásra mint két tojás egy fürj és egy strucc tojás:-)

Lehetetlen kiválasztani melyikünk a szebb, ó alteros sportos, én nőies, elegáns stílusú vagyok.

2011. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az idősebb, 10 év van közöttünk. Elég béna kamasz voltam, de annyi idősen mint most a húgom, már volt mellem, csípőm, derekam, ő olyan kis egybe-alkat. Arcra is nagyon mások vagyunk, az enyém nagyon kerek, és vékony orrom van, az övé nagyobb és széles, mint öcsémé. Emlékeim szerint annyira pattanásos sem voltam mint ő. magasságra viszont húgom vezet, és egyelőre vékonyabb is 15 kilóval, bár lehet ő is lesz 70 kiló mire közeledik a 30-hoz :) Szépnek mondjuk nem tartom magamat, de őt se csúnyának.
2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A masodik gyerek mer tervezett dolog, nem egy buli utan reszegen fogan. Amugy a kicsik aranyosabbak de nem feltetlenul szebbek, raadasul altalaban fiatalabbak is
2011. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a kisebbik és (talán) a szebbik. Mondjuk nem szeretem ezt így leírni, mert én szépnek találom a nővéremet is és mások szerint sem csúnya. Csak én valahogy karakteresebb, feltűnőbb, nőiesebb és magas vagyok. Jobban odafigyelek az öltözködésre, az alakomra, a szépségápolásra stb.

Nővérem természetesebb szépség, alacsony, sportosabban öltözködik, ami nem baj, csak így annyira nem veszik észre.

2011. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na, nekem most nem magam felé hajlik a kezem, mivel egyke vagyok :D

akárhány pasim volt, és volt neki öccse, mindig azon fogtam a fejem, h mér nem az öccsét ismertem meg előbb :D


egyébként a lánytesóknál látom azt, hogy az idősebb számomra szebb mint a kisebb.


nem tudom ennek mi lehet az oka. a fiúknál először prototípust gyártanak, aztán jöhet a mestermű, míg a lányok elsőre jól sikerülnek, a második már csak egy gyenge utánzat? :D na, de ezt ne vegye senki sértésnek, mindenki lehet szép a maga nemében, csak észre kell venni, és hangsúlyozni :D

2011. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi mindannyian szépek vagyunk!!!:)Bár a harmadik hugom sikerült a legszebbre!
2011. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van ebben valami amit írsz. Én is szebb vagyok mint a nővérem. Ez tény, nem vitatja senki aki ismer minket:-) A kisebb fiam is szebb mint a bátyja. Nem a kora miatt, hanem az arca szebb, formásabb, huncutabb, arányosabb. Nem tudom miért lehet, de csak alátámasztani tudom amit a kérdező megállapított.
2011. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van benne valami,mert nekem van egy nővérem(és 2bátyó az 1ikertesó)és sokan mondják hogy én szebb vagyok mint a nővérem,ezt mások is mondják nekem és a szülőknek is(lehet hogy emitt féltékeny rám?)Bár az ikertesóm csak 5 percel idősebb,de szerintem nem szép srác(átlagos).

24/L

2011. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!