Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol, a családokban (már...

Mindenhol, a családokban (már ahol van testvérpár) a kisebbik a szebbik?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy testvérpároknál mondjuk 90%-ban a fiatalabbik hugi/öcsi a szebb. Ez miért van? Jó, van akik olyan j ógéneket örökölnek, hogy egy családon belül az össz gyerek szép, és persze van fordítva is. Nálunk én vagyok az idősebb, és a fent írtak ránk is igazak. Mig én alacsony vagyok, 160 cm, pattanásos voltam tinikoromban, az arcom is kevésbé arányos (nem csúnya-átlagos), addig a hugom 174, jó alakú, mindenki által szép arcúnak mondott, pattanásmentes (szinte), meg stb stb.. Érdekelne, mi befolyásolja ezeket a dolgokat, mitől van ez a hatalmas különbség?
2011. ápr. 11. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

1. fényképezd le az idősebb testvért.

2. várj annyi időt, amíg a kisebb testvér is eléri ugyanazt a kort, amikor az idősebbet lefényképezted


3. most fényképezd le a kistestvért


4. tessék összehasonlítani, és lám, egyik se rondább, senem szebb a másiknál.

2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
Nem, én vagyok a legidősebb és a legszebb. :PP :DD
2011. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Hát ilyen hülye kérdést nem lát mindennap az ember még ezen az oldalon se.

Nem, ezt nem lehet általánosítani. Nem így van.

Én bátran ki merem jelenteni, hogy szebb vagyok mint a húgom. Ő pattanásos, zsíros típusú az arca, a haja. Nyakigláb testalkata van, vasággyal 40 kiló. Már most 175 cm. Én 170 centi vagyok, átlagos testalkattal, de könnyen "formázható" testtel, eredeti szőke hajjal, minimális pattanásokkal. Szóval ez hülyeség.

2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja, azért irtam oda, hogy 90 %- ban vettem igy észre. Akkor te egy kivétel vagy :). Én a rokonságom közt is kb igy vettem észre. Meg valami könyben is olvastam erről, akkor figyeltem fel jobban a dologra.
2011. ápr. 11. 20:51
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
azért mert az idősebb az apjára hasonlít, a fiatalabb meg az anyjára inkább. a pattanás is eredetileg férfidolog, ezért sokszor csak az idősebb testvérnek van :( így jártunk :D
2011. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Erről az utóbbiról én még soha nem hallottam, és eddig kivétel nélkül fordítva tapasztaltam. Idősebb hasonlít anyjára, szebb bőr, stb.
2011. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre h a kisebbik általában (fiú lány mind1) vastagabb, erősebb
2011. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt én is észrevettem.
2011. ápr. 11. 21:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Akik láttak már minket a tesómmal, egybehangzóan azt állítják, hogy én vagyok a szebb(idősebb vagyok)


A gyerekeim közül nem tudok választani, talán a kicsi, na de ő lány(olyan igazi kislány:)), a fiam meg tiszta tipli(esik kel, kékül-zöldül) viszont már most bugyiolvasztó ahogy néz, pedig 2éves lesz csak:)

2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó :D. Ismerek én is ilyen kissrácot,de ő 4 éves, a főnöknőm fia, igazi kis szívtipró :)
2011. ápr. 11. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!