Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet, hogy egy fiú...

Hogyan lehet, hogy egy fiú testvérpár egyik tagja heteró, a másik meleg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Úgy h a melegség nem a genetikán alapszik.
2011. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem CSAK a genetikán. A sima testvérek génállománya nem egyezik teljesen (csak 50%-ban), ott könnyen lehetséges a fent vázolt szituáció, de ikertestvéreknél érdekes a kérdés.
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Simán lehet, a rokonságomban is van ilyen testvérpár. Ha nem lehetne, akkor egyáltalán hogy lehetnének melegek? Hiszen azért általánosságban véve a szüleik nekik is heterók, nem?
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy minden ember más. Az ikertestvérek között is van, aki pl. szereti az édességet de a már testvére nem.


Vannak akik szerint a melegség már a fogantatás után eldől és eleve melegnek születik valaki. Arra nem térnék ki, hogy én mit gondolok de ez kb. olyan, mint amikor adva van egy család pl. 3 gyerekkel. Abból az egyik autista, a többi viszont nem. Nem mindig ugyanúgy mennek végbe a dolgok.


Illetve sokan abban hisznek, hogy a szexuális beállítottság az évek során alakul ki. Így is lehetséges, amit írtál hiszen attól, hogy testvérek nem ugyanazok a külső hatások érik őket. Elég egy picike eltérés akár így, akár a génekben.


Egyébként egyik barátom is meleg, az öccse viszont heteroszexuális. Sosem találtam furcsának.

2011. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag egyszerű a válasz: úgy, hogy ők két külön, önálló ember, ennélfogva nem egyformák.
2011. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
A homoszexuális irányultság CSAK a genetikán múlik. De gondolom nem egypetéjű ikerpárról beszélünk.
2011. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

22:32 vagyok


Közben az egyik válaszról eszembe jutott, hogy vannak ismerőseim, akik viszont ikrek. Egyik srác hetero, másik meleg. Ugyanazt tudom mondani, amit már az előbb említettem. Kicsike eltérés is számít, mind a környezeti hatások mind pedig a gének tekintetében.

2011. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. 2 külön ember.
2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem teljesen genetika. Ha az egyik hajlamos melegnek lenni, lehet az, de ha a másik nem fogadja el magát, és nagyon akar hetero lenni, akkor lehet az, bár nem lesz boldog.
2011. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Fiú testvérpár csak egypetéjű lehet... vagy nem?
2011. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!