Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért építhetik az új fürdőszo...

Miért építhetik az új fürdőszobát leendő anyósék?

Figyelt kérdés

Párom szülei hatalmas házikóban laknak,felső szint páromé 2 szoba,nappali,meg egy üres szoba ahova most fürdőt épitenek.

(Lenn is van 2 szoba,nappali,konyha,fürdő,étkező).


Erősen attól tartok,hogy ott akarnak tartani minket.(Én albéletezek,párom 1-2 hétköznap este kivételével mindig nálam van).

Költözni akarok,ország másik felébe vagy külföldre pár hónapon belül,párommal együtt.

A szülei erről még nem tudnak szerintem.(Én nem beszélek velük túl sokat,ritkán vagyok ott,akkor is csak időjárás,suli,melóról)


Kérdeztem páromat hogy 2 embernek minek 2 fürdőszoba,de gyorsan elterelte a témát.

Ti mire gondolnátok?


2011. ápr. 11. 08:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Anyukám is ezt csinálta, amikor összejöttem a kedvesemmel. Úgy akart minket ott tartani, hogy így nem kell albérletet fizetni.

Sose bántam meg, hogy elköltöztem.

Az, hogy a párod tereli a témát szerintem egyértelmű. Biztos vagyok benne, hogy ő maradni fog, veled vagy nélküled.

2011. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem fog maradni,hisz már 2 éve is ment volna ha nekem nem muszáj maradnom.Azóta semmi nem változott azon kivül hogy már meg is tapasztalta hogy meló szempontjából neki itt rossz.
2011. ápr. 11. 12:41
 23/27 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de: nem biztos, hogy jó ötlet az ország másik végébe költözni! Mi így tettünk. Lassan elmaradtak a barátok, újak nemigen lettek. A rokonok sem kiváncsiak ránk, messze vagyunk, nem találkozunk. Az unokák is csak másodunokák a többi mögött, mi pedig nem tudjuk egy percre sem kire hagyni őket, nincs semmi szabadidőnk, és úgy tűnik, ez lett a vége a házasságnak is. Egyedül vagyunk, és a kutya sem kiváncsi ránk, sem a gyerekekre. Így is lehet járni...
2011. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

offhoz:

barátaink itt se nagyon vannak,meló+suli együtt elveszi az összes időt,örülünk ha emelettt van idő meglátogatni a nagyikat.

Ország másik végében (dunántúl) laknak rokonok ugyanugy,és a mi családunkban megszokott már hogy mindenfele laknak a rokonok.Párom családja pedig nagyon kicsi,szülőkön kivül csa 2 nagymama van,őket havi 1x látogatjuk,ez meglenne akárhonnan.Illetve még 1 hozzá közel álló rokona van,aki igy közelebb lenne,többet látná mint igy párhavonta.


Tehát ez semmit nem befolyásol,én szüleimet havonta ha látom,de napi 20 perc telefon megvan.

Ő heti 2x 2 órát van velük,de akkor is gép előtt van,ergó még ha elköltözik,akkor többet beszélnének gyakorlatilag

2011. ápr. 11. 13:32
 25/27 anonim ***** válasza:

Végigolvastam az összes hozzászólást!

Most magadat akarod meggyőzni vagy minket? Mindenre tudsz megfelelő választ adni. Akkor miért kérdeztél, ha úgy is tudod a választ?

2011. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Mert nem értem,hogy minek


mert ha minket akarnának itt tartani,akkor az elmúltm pár évben miért nem ajánlották fel hogy ne albérletezzek,meg szenvedjünk a hülye főbérlőkkel (volt hogy 1 hetem volt új albit keresni a tél közepén,alig tudtunk áthurcolkodni),akkor simán mondhatták volna...


Arra ugyse mehet ki az egész hogy párom lakjon továbbra is velük és felmászkál hozzám,mert már azt a 2 napot is sokallja amit nem velem van

2011. ápr. 11. 14:46
 27/27 anonim ***** válasza:

Akkor miért érdekel?

A saját házában mindenki azt csinál, amit akar.

Kérdezd meg a párod. Ha tényleg jól megvagytok, nem ciki egy ilyen kérdés.

2011. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!