Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért építhetik az új fürdőszo...

Miért építhetik az új fürdőszobát leendő anyósék?

Figyelt kérdés

Párom szülei hatalmas házikóban laknak,felső szint páromé 2 szoba,nappali,meg egy üres szoba ahova most fürdőt épitenek.

(Lenn is van 2 szoba,nappali,konyha,fürdő,étkező).


Erősen attól tartok,hogy ott akarnak tartani minket.(Én albéletezek,párom 1-2 hétköznap este kivételével mindig nálam van).

Költözni akarok,ország másik felébe vagy külföldre pár hónapon belül,párommal együtt.

A szülei erről még nem tudnak szerintem.(Én nem beszélek velük túl sokat,ritkán vagyok ott,akkor is csak időjárás,suli,melóról)


Kérdeztem páromat hogy 2 embernek minek 2 fürdőszoba,de gyorsan elterelte a témát.

Ti mire gondolnátok?


2011. ápr. 11. 08:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem fogják kiadni,nem engednek be idegent.

És a nagymamának is a földszinten van fenntartva szoba ha ugy alakul hogy már nem tud egyedül lakni (lépcsőt ő nem tud mászni,tehát nem neki épül,és a szülők se fognak felköltözni az emeletre)

2011. ápr. 11. 08:28
 12/27 anonim válasza:
81%

Akkor bírjátok ki még az államvizsgáig visszalévő időt, aztán viszont öntsetek tiszta vizet a pohárba, ne úgy borítsatok le, hogy "csókolom, holnap költözünk".

Ennyit megérdemelnek, még ha nem is fogják értékelni.

2011. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

Ez nektek nagyon jó lesz.

Mert ha elköltöztök és haza haza látogattok egy egy hétre akkor ott lesz külön részetek. Ilyenkor ezer barát akar majd látni, így teljesen külön ellhettek és nem kerülgetni anyóst.


Mi mindkettönk szüleitöl nagyon messze lakunk. Pl mikor haza megyünk nehéz mert anyuék is pihennének de itt a kisbabánk és jönnek a rokonok barátok. ezt anyu azért elég jól viseli, de nekem is tök kellemetlen hogy minket kerülgetnek.


Az nektek mindig is jó lesz ott, ne izgulj.

2011. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát, nekem csak az a gyanús, hogy elterelte a szót. Ő nyilván tudja miért kezdtek bele az átalakításba a szülei... ha azért hogy legyen kettő, mert ha ő haza látogat, akkor legyen neki kényelmesen, akkor azt miért nem lehetett neked megmondani azonnal? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy azért terelt, mert ő még nem menne el, hanem maradna, csak nem tudja hogy mondja el neked. Azért mindenképpen megéri hogy még egyszer rákérdezel.
2011. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ha itt maradna akkor 1 éven belül idegösszeroppanása lenne,csak azért birja még a melót mert látja hogy van vége,már csak 2 hónapot kell kibirnia,de sokszor volt már hogy nem érdekli hogy kárba veszlik másfél év tanulás meg fizetnie kell rengeteg pénzt,akkor se megy többet


Ha azért nem válaszolt mert tudja hogy nekünk épitik,akkor az azért lehet hogy ne kezdjek el arról beszélni hogy állitsa le őket,ne dobjanak ki feleslegesen milliós összeget.


De mostani szellemi kimerültségét nézve nem tartom kizártnak hogy azért nem válaszolt mert nem is figyelt arra amit mondok (máskor rosszul esne ha nem figyel,most van mentsége mielőtt valaki ezen kötekedne)

2011. ápr. 11. 09:25
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is hagyni kell, hiszen sosem tudni, mit hoz a jövő. Az biztos, hogy ma már szinte minden többszinten épületben szintenként van fürdőszoba, stb. Ha megvan a rávaló, hadd csinálják, azzal csak az ingatlan lesz értékesebb.


Most koncentrálj a tanulásra, hogy azután mi lesz, majd ráérsz akkor foglalkozni vele!

2011. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem én tanulok,párom:)

Én dolgozom,de lehet megmondom adjanak 12-14 órás melót,ne csak 8-at,akkor hátha nem gondolkodok mindenen.

Bár most is meló van,lehet közben...

2011. ápr. 11. 09:31
 18/27 anonim ***** válasza:

Mi hárman élünk egy 7 szobás házban.A fiunk a férjem, és én.És minden szobához van fürdőszoba, vagy tusoló/wc építve.És még van egy hatalmas mosókonyha is az alagsorban.Hogy minek?Hát hogy legyen.És így mindenkinek van privát szférája, senki nem zavar senkit.

Hogy az anyósodék minek építenek másikat?Lehet, hogy az is zavarja Őket, ha te bemész az övékébe, akár egyszer is.Én ezen nem agyalnék.Arra meg senki nem kényszeríthet, hogy ott lakjatok velük.

2011. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Erősen attól tartok,hogy ott akarnak tartani minket.(Én albéletezek,párom 1-2 hétköznap este kivételével mindig nálam van). "



Senki nem tarthat sehol, mivel szabad, felnott emberek vagytok, viszont neked eppen ugyanigy tiszteletben kell tartanod a szuleit. Semmi kozod hozza, hogy miert epitenek meg 1 furdot. Ez az o dolguk meg ha a 2 furdo kozel is van. Amugy olyan rosszul nem allhatnak anyagilag, ha a parodnak egymagara akkora lakoteret tudnak biztositani, szoval lehet, hogy ezert nem akar koltozni, hisz ott mar van egy kialakult elete es ingyen van, nem ugy, mint az alberlet. Tessek megmondani a szuloknek, hogy koltozni fogtok nagyon hamarosan. Ez igy tiszta, hogy ne koltsenek ratok. De lehet az is, hogy maguknak epitettetek. Boviteni szeretnek a hazat. En a helyedben orulnek, hogy nem nyomorognak, hanem "hodalyban" tudnak elni. Te sem lehetsz valami jo indulatu veluk, ha igy nyilatkozol roluk, pedig semmi rosszat nem tettek ezzel. :S

2011. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kialakult élete már nem igazán van ott páromnak,hisz 2 hétköznap este alszik ott,ami idő alatt beül a szgép elé és tanul,utána meg alszik,enyi.Minden egyéb nálam/nálunk.Ha muszáj meghatározni akkor már inkább az anyjáékhoz jár és itt van a haza mint ott.


Felőlem aztán azt épitenek amit akarnak,van idejük pénzük.


Nem azért költöztem el a saját szüleimtől,hogy most más szüleihez beköltözzek. (nekem is elég nagy tér lenne náluk,ha nagyon akarom ők is épiztenek a házhoz még 2 szobát,fürdőt akármit,de nem épitenek,mert annyi hehelység van ami nekik elég,é tudják hogy nem költözök vissza,látogatóba meg ha megyünk,1 szoba ott van,elég az).


Nem szabad feszegetnek a kérdést még 2 hónapig,nyugalmat szeretnék páromnak.

2011. ápr. 11. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!