Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fürdőszobát mivel lehet...

Fürdőszobát mivel lehet felfűteni?

Figyelt kérdés
Mondjuk addig amíg fürdünk, bekapcsolnánk valami melegítő készüléket. Víkendházban fogunk lakni nyaranta és valami fűtési megoldás kellene.
2011. jún. 27. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Már 2-3ezerért lehet kapni elektromos, ventilátoros, "befújó" fűtőeszközöket. Én azért nem tartom drágának az üzemeltetését, mert csak arra a néhány percre fogyassza a 2-3kW-ot.

Vagy: nobo fűtőpanel, esetleg infrapanel. Ezek drágábbak, de egyenletesebb kihasználhatóságúak.

2011. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondolok: [link]
2011. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az előző linkelt, az szuper. Kb. 2 perc alatt felfűti a helyiséget. Csak oldjátok meg, hogy ne kapjon vizet, mert semmiféle védelemmel nem rendelkezik ellene. Az is jó megoldás, ha fürdés előtt öt perccel berakjátok, amikor felfűtötte, akkor kiviszitek és úgy fürödtök.

Bár amúgy nyáron szerintem nincs szükség ilyesmire, ha hideg van, akkor is csak addig kellemetlen, amíg be nem álltatok a meleg zuhany alá, ráadásul a zuhany is tökéletesen felfűti a fürdőt.

2011. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajszárítónak van egy kis fészek csinálva,amikor bemegyünk fürödni,elindítjuk,befűt,mikor lefürödtünk,megszárítjuk vele a hajunkat.
2011. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fenti válaszolókhoz kapcsolódok:


-infrafűtés

[link]


Bármikor, utólag is beszerelhető....


-elektromos padlófűtés

[link]


macerásabb, de ez is elegáns megoldás ( termosztát mellé egy ki-be kapcsoló gomb kell csak, meg -sajnos- újracsempézés ), lehet falfelületbe is építeni.


Hagyományos melegítési módra itt a következő linken találsz anyagot, elsősorban a biztonsági előírások miatt linkeltem be:


[link]


Érdemes megnézni a következő oldalt is, itt találsz sok tipust/árat:


[link]


Remélem, sikerül választanod :-)

2011. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az még mindig nem tiszta, hogy minek akartok nyáron fűteni..
2011. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De szeretnék olyan fürdőszobában fürdeni, amit nyáron fűteni kell.
2011. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!