Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan durva lennék az...

Túlságosan durva lennék az emberekkel?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó,hogy általában nem bírom türtőztetni magam ha valaki elkezd velem kötekedni.Volt már olyan hogy egy lány beszólt nekem ok nélkül én meg betörtem az orrát.Az egyik osztálytársam egy fiú egyszer rácsapott a fenekemre én meg eltörtem a csuklóját:S meg betörtem az orrát azóta fél tőlem:S. Szóval nagyon agresszív vagyok pedig nem kéne:/ és bánom is. Járok sportolni rendszeresen egyszerre 3 félét sportolok: Judo Box és KungFu de nem tudom azokon se levezetni a felesleges energiáimat emellett eljárok futni is napi 5km-t. Hogy vezethetném le a felesleges energiákat mert mindig agresszióban nyilvánul meg ez nálam és ez nagyon zavar?:/ 15L
2011. ápr. 9. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég, ha határozottan kiállsz magadért. Jó, hogy elgondolkodsz egyébként ezen. Én azt tudom elképzelni, hogy nagyon érzékeny is lehetsz arra, hogy valaki beszól vagy ilyesmi, és te valójában védekezésből mindig támadóállásban vagy. Ami nem szól másról, csak a saját magadban való bizonytalanságról. Hiszen a többiek nem követhettek el akkora bűnt, hogy az orrukat, kezüket kelljen eltörnöd!Csak félsz, hogy mi van, ha mégsem tudod megvédeni magad, ezért túlkompenzálsz ezzel a viselkedéssel.Úgy gondolom, magadban vagy bizonytalan. Értsd meg és szeresd magad, és akkor empatikusabb tudsz lenni majd a többiekkel is, és nem fogsz a másiknak esni, nem lesz szükség arra, higy a határokta ilyen módon jelöld ki.
2011. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:21

Régen nagyon sokat rajzoltam és verset írtam meg táncoltam meg tornáztam mint egy rendes lány.De mióta kamaszodom teljesen felfordult az életem és már azt se tudom mi a jó és mi a rossz.

2011. ápr. 9. 20:31
 13/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31

Szeretem magam ezzel nincs gondom:)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. ápr. 9. 20:33
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Hogy egyezteted ezt össze a kungfuval? Ott alap, hogy nem támadhatsz, csak védekezésre használhatod a tudásod. Apád szerintem egy agresszív,nagyképű alak lehet.

Nekem is van fiam, sportol is, de nem neveltünk agresszív állatot belőle.

Lánynak meg egyenesen undorító. Kezeltesd magad!

2011. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szereted magad, és úgy érzed ez nem pszichológiai probléma, akkor talán magas a férfihormon-szinted, ezért vagy ennyire agresszív.Ez esetben orvost javaslok, bár a háziorvos nem fog ezzel mit kezdeni, ezzel pszichológust fognak tanácsolni.Van olyan testi tüneted, ami hormonproblémára utal? menstruációd rendben?
2011. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mi szerintem tök jól kiegészítenénk egymást :D:D én általában felkapom a vizet és úgy káromkodok mint az isten, verekedni még nem verekedtem mert nem vitt rá a lélek de milliószor elképzeltem hogy bakker ennek most bezúztam volna az arcát

nekem most azt javasolták itt az oldalon az agressziómra hogy igyak citromfűteát hátha :S

másik hogy lehet hogy tényleg el kéne beszélgetni egy szakemberrel, ne hogy egyszer a tanárodat, feletteseidet üsd ki

amúgy tök szimpi volt a leírás :D

19L

2011. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Más ha elképzeli valaki az agressziót és más, ha az meg is valósul.


Ez amúgy otthon is így működik? Nem hiszem, hogy otthon is így rendeznétek bármit.. Vagy otthon senki sem szokott beszólni senkinek?


Szerintem amit csinálsz, az nem jó és ezt Te is érzed. Egy kis beszólástól eltörni valakinek a csuklóját, az már nagyon nem az a kategória. Mi lesz ha valaki tényleg, igazán feldühít? Ebből még baj is lehet.


Meg kell tanulnod kezelni az indulataidat.

Az jó, ha nem hagyod Magad megveretni, ahogy Apukád is mondta..de ez nem azt jelenti, hogy ehhez Neked kell helyben hagyni másokat.


A védekezés is épp elég, azt meg ilyenkor lehet szóban is.


Keress fel egy szakembert, vagy az agykontroll is tényleg egy jó lehetőség.


Az a furcsa, hogy a sport ezen nem változtatott, hiszen amennyire én tudom, ezek pont arra tanítanak, hogy fékezd az indulataidat.

2011. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azon kivül h agresszív vagy szerintem túl "verekedős" sportokat csinálsz. Ezt úgy értem, hogy ezekben a Judo Box és KungFu-ban azt tanítják, hogy önvédelem és verekedj ne téged verjenek meg. Az h ezt nevelik beléd nem létezik csak akkor ha az apukád ver és azt mondja h üss vissza gyerek..szóval rem érted. Mondhatni rossz sporotkat csinálsz és eleve agresszív is vagy. Nekem apukám mindig azt mondta ha tesóm bánt üssem meg a szegycsonját nagyon erősen..persze sose ütöm meg mert tudom h fájna neki és nem vagyok egy állat...remélem érted mire gondolok.
2011. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!