Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan durva lennék az...

Túlságosan durva lennék az emberekkel?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó,hogy általában nem bírom türtőztetni magam ha valaki elkezd velem kötekedni.Volt már olyan hogy egy lány beszólt nekem ok nélkül én meg betörtem az orrát.Az egyik osztálytársam egy fiú egyszer rácsapott a fenekemre én meg eltörtem a csuklóját:S meg betörtem az orrát azóta fél tőlem:S. Szóval nagyon agresszív vagyok pedig nem kéne:/ és bánom is. Járok sportolni rendszeresen egyszerre 3 félét sportolok: Judo Box és KungFu de nem tudom azokon se levezetni a felesleges energiáimat emellett eljárok futni is napi 5km-t. Hogy vezethetném le a felesleges energiákat mert mindig agresszióban nyilvánul meg ez nálam és ez nagyon zavar?:/ 15L
2011. ápr. 9. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Menj el egy szakemberhez, akivel elbeszélgethetsz.
2011. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem az energialevezetés-kategória. Itt valamilyen pszichés háttér lehet, például valamilyen kisebbrendűségi érzésed, ami miatt azt hiszed, ez a módja annak, hogy kiállj magadért.
2011. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szihológushoz járjál el az jót tesz, én is szoktam és bevállíik
2011. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a sziholóhus?:D:D:D
2011. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

nem tudom, hallottál-e az agykontroll-ról.

nekem is hasonló problémám volt (csak én nem törtem el még senkinek semmilyét, de nekimentem mindenkinek, aki kötekedett).

van több technik, h megelőzd azt, h ideges legyél. (nekem az már nem működik, h ha már ideges vok, visszafogjam magam, ezért mentem rá a megelőzésre).

pszichológus is segíthet, de sztem a neten is találsz erről több infót.

2011. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Tudod ezzel nem oldhatsz meg minden problémát.Lehet hogy pszihés oka van ezeknek a dolgoknak, lehet hogy túl sokat sportolsz és nagyon átéled.Mi lenne ha lazítanál egy kicsit a sportolás mellett,találj magadnak valami békésebb elfoglaltságot,hogy kicsit kikapcsolódj.
2011. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez már tényleg nem normális dolog! Orvosi eset! Bocs hogy ezt kell mondjam!
2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy engem így neveltek hogyha valaki bánt akár szóval akár fizikailag akkor üss vissza ne hagyd magad.Apum is azt mondta ha hazajövök megverve akkor még ő is jól megver.(persze csak viccelt,de őt így nevelték ezért nevel ő is így engem)Anyukám ellenzi ezt a viselkedési módot emiatt gyakran veszekszik apukámmal.Szóval kész káosz néha az életem mert egyszer anyukámra egyszer meg apukámra kéne hallgatnom és teljesen összezavarodtam hogy most üssek vagy ne?
2011. ápr. 9. 20:25
 9/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megbeszélni a problémáimat az emberekkel de sajnos mindig rosszul sült el mert hiába egyeztünk meg hogy hagyjuk egymást békén mindig belém kötött.
2011. ápr. 9. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így neveltek,és én is így neveltem a gyermekeimet!De kerülöm én is és ők is a konfliktusokat.Megoldásként pedig nem csak a verekedés létezik!
2011. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!