Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Voltatok...

Mi a véleményetek? Voltatok esetleg ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Nos, az a helyzet hogy 6 hónapja vagyok együtt a barátommal. Én 21 Ő 31 éves. Nem vagyok az a "tipikus" 21 éves, tehát nem járok hetente bulizni és van némi elképzelésem az életről. Ő viszont a tipikus 31 éves, akinek csak komoly kapcsolatai voltak (tehát több éves). Nekem ő az első "komolyabb". Nem érdekeltek a férfiak, de ha mégis az idősebbek.


A szitu: Az elején imponált, hogy féltékeny, de már ott tartunk, hogy kb nem mehetek sehova hétvégén, mert megcsalom vagy ilyesmi. Nem lehetek a régi férfi barátaimmal, mert megcsalom és fordítva nekem sem esne jól.


Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire rövid pórázon? Volt már más ilyen szituba? Mi lett a vége?

Nem lakunk együtt! 1 héten 3-4 alkalommal alszom nála.

Válaszokat előre is köszi!


2011. ápr. 8. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ő meg fogadja el, hogy nem vagy háziállat típus.
2011. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Aki ennyire féltékeny, az nem, nem szeret. Lehet vitakozni, de ebben biztos vagyok. Akit igazán szeretünk azt elengedjük. Gondolj csak anyukádra. Az enyém pl minden tervemben támogat, annak ellenére, hogy tudom, majd' megszakad a szíve. (Most 2 évre készülök külföldre menni) Vagy nem tudom, hogy van-e olyan igazi barátnőd. Nekem van, és sajnos csak 3-4 havonta látjuk egymást. De mivel érezzük, hogy a mi bartságunk igazi, egy percig nem félünk, hogy a távolság közénk állhat, és még soha nem voltunk féltékenyek egymás barátnőire, és nem gondoltuk, hogy mostmár ők lesznek a legjobbak. Egyszerűen ez csak egy érzés, ha tudod, hogy ő az igazi, akkor elengeded, mert tudod, hogy úgyis veled marad. Tudok ellenpéldát is mondani. Tegnap vesztem össze az egyik barátnőmmel. Féltékenykedtem, hogy mindig mással van és velem nem foglalkozik. Na, ő nem az igazi mert birtokolni akarom!! Ezért rá kellett jönnöm, hogy csak haveri szinten maradhat meg a bartásgáunk. Remélem érted, hogy mit akarok ezekkel mondani. Nem férfi-női kapcsolatokat hoztam fel példának, de szerintem ebben nem is az a fontos.
2011. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nos, van benne valami ez igaz...Eddig én pont fordítva gondoltam.
2011. ápr. 8. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre húzd meg a határokat. Pár veszekedés után megszokja.
2011. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És tudod már mit fogsz tenni? Vagy fogsz tenni egyáltalán valamit?
2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

most nem mehetsz el a barátaiddal

később nem találkozhatsz a családoddal

aztán mérges lesz, ha saját véleményed lesz

aztán már dühében meg is üt, ha saját véleményed lesz

....

2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ezzel pontosan ugyanígy találkoztam a környezetemben. Annyi különbséggel, hogy a kapcsolat legelején még azt mondta a pasi a barátnőmnek, hogy ő nem féltékeny, oda megy bulizni ahova akar, megbízik benne. Ez tartott úgy 2-3 hétig. De utána minden ugyanúgy folytatódott ahogy az előző válaszoló leírta.
2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!