Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Voltatok...

Mi a véleményetek? Voltatok esetleg ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Nos, az a helyzet hogy 6 hónapja vagyok együtt a barátommal. Én 21 Ő 31 éves. Nem vagyok az a "tipikus" 21 éves, tehát nem járok hetente bulizni és van némi elképzelésem az életről. Ő viszont a tipikus 31 éves, akinek csak komoly kapcsolatai voltak (tehát több éves). Nekem ő az első "komolyabb". Nem érdekeltek a férfiak, de ha mégis az idősebbek.


A szitu: Az elején imponált, hogy féltékeny, de már ott tartunk, hogy kb nem mehetek sehova hétvégén, mert megcsalom vagy ilyesmi. Nem lehetek a régi férfi barátaimmal, mert megcsalom és fordítva nekem sem esne jól.


Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire rövid pórázon? Volt már más ilyen szituba? Mi lett a vége?

Nem lakunk együtt! 1 héten 3-4 alkalommal alszom nála.

Válaszokat előre is köszi!


2011. ápr. 8. 18:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat: "Ne legyeK ennyire"
2011. ápr. 8. 18:29
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg vele megbeszélni,hogy ennyire nem bízik meg benned?Neked is kell egy kis kikapcsolódás.Ha pedig nem laktok együtt nyugodtan elmehetsz bárhova,akár messzebbre is bulizni,ott úgy sem ismernek meg semmi.
2011. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Állj a sarkadra, és ne hagyd, hogy irányítsanak. Nem fejteném ki bővebben a véleményem. Ha tényleg értelmes 21 éves vagy, felfogod, hogy ha már nem vagy egyenlőek egy kapcsolatban, akkor az már halálra van ítélve. Legalábbis felettem nem ítélkezhet egy férfi sem.
2011. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele. Ő erre azt mondta, hogy fogadjam el, hogy ő ilyen birtoklós típus. Ha ezt tudom az elején nagy a valószínűsége, hogy nem jövök vele össze, de sajnos első szerelem. Ezért is kérem a tapasztaltabbak tanácsát.


Köszönöm a választ!

2011. ápr. 8. 18:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

első szerelem ide vagy oda, attól még ha nem érzed jól magad vele, ne húzd sokáig.. tapasztalatból mondom, nem éri meg az idegeidet felőrölni csak azért, mert félsz a magányosságtól...


jön helyette másik, aki szeretni fog, és tökéletes lesz számodra :)

2011. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Fogadd el,hogy birtoklós típus vagyok=vagy megszoksz,vagy megszöksz,mert én nem akarok változni.


Szerinted?

2011. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is tisztába vagyok, hogy nem fog változni, de ezt leszámítva nagyon jól érzem vele magam. Ezért nem tudom, hogy mi lesz ennek a vége, vagy mit csináljak. Nem akarok megszökni, de ennyire megszokni sem.
2011. ápr. 8. 18:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, ha saját bevallása szerint is ő ilyen "birtoklós" típus, sajnos ez nem fog megváltozni a későbbiekben sem. Sőt, megkockáztatom, hogy egyre rosszabb lesz.
2011. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak, hogy ez az ember nem szeret téged. Aki birtokolni akar, az nem szeret igazán. Nincs olyan hogy féltékeny vagy nem féltékeny típus. Nekem is volt már olyan barátom, hogy féltékeny voltam rá, nem akartam sehova engedni. De miután szakítottunk olyan jött akire nem voltam féltékeny, szabadon engedtük kölcsönösen egymást, és azóta is együtt vagyunk :)
2011. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Nem igazán értelek. Tehát aki féltékeny az nem szeret igazán?
2011. ápr. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!