Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy korlátozom páromat a motor iránti vágyában?

Figyelt kérdés

Párom motorozni szeretne,jogsit csinálni hozzá,venni egy sportmotort.

De én tiltakozok minden elképzelhető módon.

Rengeteg a motoros baleset,kolléganőm férjének is a napokban volt,ő volt a vétlen,mégis ő sérült meg.

Féltem őt,nem akarok állandóan azon izgulni vajon mikor történne vele valami.

Korlátozom ezzel,ok...de a jó ügy érdekében se oké?


Sok éve együttélő pár női tagja vagyok


2011. ápr. 7. 11:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
53%

Itt mindenki ellened lesz, ez egy ilyen idióta oldal. Ha a párod írt volna, akkor mindenki veled értene egyet, az a szokás, hogy ledorongolják a kérdezőt, bármit is mond.

Szerintem TELJESEN normális a hozzáállásod, aki mást mond, annak nem volt még komoly párkapcsolata. A motorozás nagyon veszélyes én egy haveromnak megtiltottam(viccesen), de ha a párom barátom hozakodna elő vele, akkor ugyanígy regálnék rá, ahogy te.

Kedves többiek, ezekszerint azt is megengednétek a párotoknak, hogy halálra drogozza magát? Gondolom nem? Az más. Más egy fenét. A halálba küld mindkettő, aki szerer valakit, az próbálja kézzel lábbal megóvni.

2011. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

11:49 vagyok. Ha tény, hát tény. Azért térjünk vissza erre témára néhány év múlva. Amúgy nem azt írtam, hogy a nem motorozás miatt fogsz belőle kiszeretni, hanem arra, ha korlátozod, átalakítod a látásmódját, már nem ugyanaz az ember lesz.

De te tudod.

Amit nem értek, az az, hogy miért tetted fel a kérdést, ha nem tudod elfogadni, hogy sokunk szerint nem mindig az a járható út, amin te jársz.

2011. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Úgy ismerted meg,te nem ismerted meg,azt se tudthad hogy érdeklik a motorok,miközben folyton erről beszél minden tavsszal neked,te meg megmondod hogy nem és kész szerinted meddig tűri ezt el egy igazi férfi?
2011. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet a motorozsát a kábitószerezéshez hasonlitani úristen...
2011. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Nézd a másik oldalt. Te soha nem ülnél motorra ő nem kényszerít rá, de te rákényszeríted hogy ő se? Itt csak közös kompromisszummal léphettek előre. Neked is engednek kell, nem csak neki.
2011. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Mentőként dolgozom, rengeteg balesettel találkoztam, és sokszor valóban nem a motoros volt a hibás( persze ellenpélda is akad bőven) Én nagyon nem örülnék, ha közeli ismerősöm-hozzátartozóm motorozna! Te ismered a párod, hogy mennyire szeretné, de a későbbiekben, mikor már gyerkőc is lesz még inkább félteni fogod...
2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Azért látszik, hogy csak olyanok ítélik el a motorozást akik semmitsem tudnak róla. Mert hallott vagy látott már motoros balesetet és? Én láttam már buszbalesetet, autóbalesetet, gyalogos elütést. Ki se merjek menni az utcára mert láttam már ilyen baleseteket? Aki meg a halálra drogozással hasonlította össze az jó nagy barom és csak a böszmeségeit tudja ideböfögni. Nem a kérdező ellen vagyunk, csupán segíteni szerettünk volna neki, hogy lássa más szemszögből is a dolgokat. Ezért írtuk le a véleményünket.
2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

" De az a helyzet, hogy a biciklis baleset is ugyanolyan veszélyes, és igazából gyalogosból ütnek el a legtöbbet arányaiban. "


se nem biciklizik,se nem gyalogol,kocsival jár még a wc-re is...


"11:49 vagyok. Ha tény, hát tény. Azért térjünk vissza erre témára néhány év múlva"

itt van a néhány év múlva,ugyanis kb ez az 5.év hogy lebeszélem...és még nem hagyott el,sőt...


kérdést azért tettem fel,ogy másnak,nktek mi a véleményetek


12:01

régebben nem érdekelték a motorok,csak az utóbbi 4-5 évben jött rá ez a hülyeség...

előtte tökéletesen elvolt a kocsikkal

2011. ápr. 7. 12:05
 29/48 anonim ***** válasza:

Szia én a mi példánkat tudom hozni, de nem motor hanem kerékpár.

Anyu iszonyatosan félti nevelőfateromat a kerékpártól ő még télen is azzal járna dolgozni, de anyu közölte hogy elmehet vele nyugodtan ha megtudja másnap nem megy vele mert darabokra vágja a kereket, Télről lebeszélte akkor bkv-val jár. Fél éve sincs hogy elment dolgozni jött volna haza egyszer csörög a telefon elütötte egy autó kerékpárral ( szabájosan ment a zöld lámpánál egy kocsi úgy gondolta hogy neki nem piros a lámpa és ő átmegy piroson) Korház 8 napot töltött bent alig bírt menni szegény olyan fájdalmai voltak pedig semilye nem tört el csak rácsapódott a motorháztetőre és a szélvédőre. Már kerékpározik, nem lehet róla lebeszélni igaz sokkal több ideig jön haza mert nagyon körbe néz. De ne akard meg akadályozni az álmába mert egyszer csak azt látja benned hogy egy rosszakaró ember vagy aki az álmaiba gátolja és elfog hagyni

2011. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

12:03

ültem motorom,irtam már...tudom miért "tiltom"


12:04

nekem is van sok mentős ismerősöm,mesélnek borzasztó eseteket...és ha már megtörtént a baj,nem vigasztalna hogy ki a hibás ki nem...


12:05

tehát nem apukád volt a hibás,mégis neki lett baja...

autóval kisebb a kockázat

egy jól felszerelt jó autóval meg még kevesebb

2011. ápr. 7. 12:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!