Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnád azért a tested, hogy...

Eladnád azért a tested, hogy a kisgyermekednek, akit egyedül nevelsz, enni adj?

Figyelt kérdés
3 hónapja menesztettek a cégtől, ahol dolgoztam. Felsőfokú végzettségem van, de sehol nem találok munkát. Nagyon kétségbe vagyok esve. A tartalékainkat feléltük.
2011. ápr. 6. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Voltam az önkormányzatnál, de minden papír elintézésének az ideje minimum 1 hónap (elbírálás, ilyesmi). Sajnos az a 40000Ft arra sem elég, hogy az albérletet rezsivel együtt kifizessem!


Elhihettek, nekem, akinek csak a férje volt egész életében, nagyon nehéz lépés lenne.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Ha a helyzetem nem javul valamelyest, muszáj lesz megtennem valamilyen módon.


A cég tönkrement, ahol voltam, így kerültem lapátra.

2011. ápr. 7. 09:06
 52/62 anonim ***** válasza:
86%

Én hamarabb "alázkodnék meg" a férj családja előtt, mint a testem árulásával... Ha jól értem,ezt meg sem próbáltad. Elvesztették a fiukat/testvérüket stb. - NEM IGAZ, hogy a gyerek, akiben ő tovább él, egyáltalán nem érdekli őket!


Nincs egy jó barátnőd, akinél ellakhatnál, míg talpra állsz? Ha a prostitúció fenyegetné a barátnőmet, a fejem tetejére is odavenném magamhoz.

2011. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
A szüleidről még nem beszéltél vagy árva vagy ?
2011. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy nem tudom. Könnyű azt mondani, hogy semmiképp, inkább éhen halok, de nem adom el magam (egyébként én is diplomás vagyok). Abban biztos is vagyok, hogy magamért nem tenném, de ha a gyerekem éhezne, már nem vagyok 100%-ig biztos ebben.
2011. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Tönkretennéd magad ezzel? Szerinted a gyereked örülne neki? Nem, persze nem tudja majd meg jó eséllyel, de akkor is. Te nem tudnád elfelejteni hogy ezt tetted. Undorító dolog és van más megoldás, az hogy segítséget kérsz.


Regisztrálsz az összes hirdető oldalra és leírod ezt. Ha nem lesz pénz albérletre akkor elmentek anyaotthonba vagy vannak ilyen szervezetek vagy mik ahol segítséget kérhetsz.


Aztán meg nem hiszem el hogy se barátok se senkid nincs, esetleg régi munkatárs. Ahogy itt írták már páran inkább az alig ismert rokonokat keresd fel. Vagy k*rválkodni kevésbé megalázó neked? Meg se fordulna a fejemben ilyesmi, voltam én is már nagyon rossz helyzetben, úgyhogy én nem hiszem el hogy nincs más megoldás.

2011. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetbe így válaszolni se nagyon tudok. De valószínűleg nem tenném nem tudnám megtenni. Mindig van valami más megoldás család barátok rokonok ismerősök bárki aki segíthetne. Segélyek alkalmi munkák bármi csak az nem amit írsz. Én képtelen lennék rá. Egyébként sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. Megkérdezhetem mennyi idős a gyermek?
2011. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy két éves kisfiú. Hát nagyon sajnálom hogy ilyenen kell gondolkoznod. Bárcsak segíthetnék.
2011. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
árvaellátást nem kapsz a fiad után? vagy az nagyon kevés? legvégső esetben add el a tested csak mert szörnyü utána.10 évvel is.. sajnos nekem se volt más választásom anno. a pasim utcára tett azért mert terhes lettem tőle. egyedül voltam 19 évesen a fővárosban. és összejöttem egy vénemberrel aki támogatott.undorodtam töle már megbántam azóta férjem van akit imádok fel a fejjel a rossz után jön a jó
2011. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
nem lehet csak 40 ezred...az csak a gyes és a családi...az árvaságival mi van? kell kapja a gyerek
2011. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Azért egy kisgyerekkel nagyon nehéz... Nekem van egy, 3 és fél éves, akit már az apjától külön nevelek. Nagyvárosban élek. Igaz, hogy van egy párom akire maximálisan számíthatok. De ha nem lenne, csak én egyedül, hát nem könnyű olyan munkát találni, ami 8tól max 4ig 5ig tartson, mert a gyerekért menni kell az oviba, bölcsibe. Nekem a mai napig nincs ilyen állásom, pedig több mint egy éve próbálkozok.Mellékesen jegyzem, hogy a páromnak köszönhetően van bejelentett munkám, amivel azért ha nem is sokat,de keresek. Mivel a kérdezőnek nincs kire bízni a gyerekét a night club szóba se kerülhet. Miért nem próbálsz meg új társat találni? Nem eltartatni magatokat, hanem azért csak segítség lenne, kibővülne azoknak az állásoknak a lehetősége, amit el tudsz vállalni. És hát lelkileg is csak támogatna. VAgy tényleg próbálj meg takarítani akár magánházaknál, adj fel hirdetést! Ha már csak valami kis pluszt keresel már jó!

De ha minden kötél szakad én eladnám! Inkább mint hogy az utcára menjünk a kicsivel éhezni. A helyedben legalábbis. Én a saját helyemben nem, mert akkor meg az apja elperelné tőlem. Úgyhogy én inkább takarítanék.

2011. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!