Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnád azért a tested, hogy...

Eladnád azért a tested, hogy a kisgyermekednek, akit egyedül nevelsz, enni adj?

Figyelt kérdés
3 hónapja menesztettek a cégtől, ahol dolgoztam. Felsőfokú végzettségem van, de sehol nem találok munkát. Nagyon kétségbe vagyok esve. A tartalékainkat feléltük.
2011. ápr. 6. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adnám el, annál még a wcpucolás is jobb. Valami munka csak van, akármi, ha nem is a végzettségednek megfelelő.
2011. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekemért bármit, természetesen ha ezt kéne tennem, érte megtenném


de inkább beszéljünk rólad.


2 éves a kisfiad, tehát alanyi jogon jár neked a GYES! ha jól tudom 2 hónapra visszamenőleg lehet kérni, az 3x 25.000.- mindjárt :) abból azért meg lesztek 1-2 hónapig ha 100ből félre tudtál tenni.


gondolom felveszed a családit, az 13000.- körül van.

tehát egy évig biztosan ad az állam havi 38.000.- ami kettőtöknek elég ételre. menj be holnap az önkormányzathoz, érjél tőlük támogatást, adnak villanyra, gázra, sőt lakást is adnak ha albérletben laktok. ételt is kérhettek, azt nem tudom hol kell, hátha mások megírják.


Fel a fejjel, legyél erős és méltóságteljesen próbálj kimászni ebből a helyzetből. elhiszem, hogy nem lehet könnyű de ahogy előttem írták, ha nincs ott munka, költözz el

2011. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

anyaotthonba is mehettek!

2011. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
93%
Hogy hogy menesztettek?El sem lehet küldeni,a gyerek 3 éves koráig!Valami nem egészen stimmel itt..
2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
28%

Most mit jöttök itt többen itt ezzel a qrválkodással? Nem örömében akarja csinálni, és úgy nekiugrik mindenki, mintha hobbiból kérdezte volna. Szégyelljétek magatokat!


Mindazonáltal tényleg ez legyen a legutolsó dolog, amire gondolj kérdező!

2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
78%

Férjed szüleivel vedd fel a kapcsolatot - nem érdekli az unokájuk? (illetve ha csak rokonok vannak, akkor is, nem érdekli őket a kisgyerek?)

Önkormányzathoz fordulj segélyért - kinek adnak, ha nem egy kisgyerekes anyának????

Keress a neten - az álláshirdetések mellett - különböző alapítványokat, kell, hogy legyen más megoldás!

2011. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
76%
Megértem a kétségbeesésedet, és eltudom képzelni, hogy most min mehetsz keresztül. Egy anya a gyermekéért tegyen meg mindent. De a kétségbeesés sok helytelen döntést eredményezhet. Az legyen az utolsó, hogy árulod a tested. Nézz más munka után, még ha nem is keresel vele annyit, mint korábban. Hidd el, ha árulnád a tested, azzal örökre megbélyegeznéd magad. A gyermeked és magad miatt ne tedd ezt! Hidd el, van más megoldás is.
2011. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan mondom, van bennetek egyáltalán együttérzés??? Miért kell azonnal a torkának esni??? Az már minden normális erkölcsű ember felfogta, hogy ne árulja a testét pénzért.. A kérdező is csak kétségbeesésében gondolt erre, mint utolsó megoldásra. Ahelyett, hogy azonnal szétszednétek, talán értelmes tanácsot is lehetne neki adni, mint pl. az a válaszadó, aki a GYES-ről írt, valamit azok, akik lelkileg próbálták támogatni a kérdezőt.
2011. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
77%

bocs, épeszű embernek nem az jut eszébe, hogy árulja a testét, hanem hogy elmegy takarítani. például.

amikor fos helyzetben vagyok, akkor mindig azt mondom, hogy már wc-t pucolni is elmennék. és tényleg elmennék.

de hogy undorító igénytelen hapsikkal henteregjek 2-3 ezer ftokért... na, az sosem jutna eszembe, az éhhalál szélén sem.

2011. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
54%
Luxus prostinak nem olyan könnyű menni. Szerintem aki szült már be sem fér. Van a kamionosokat "ápolgató' és a luxusprostik közt még bőven pár réteg. De ez tényleg az utolsó gondolatod legyen! A takarítás és a gyorséttermi melók utáni! Ha azok sincsenek, akkor ez van, de iszonyatos gyomor kell ilyen munkához.
2011. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!