Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnád azért a tested, hogy...

Eladnád azért a tested, hogy a kisgyermekednek, akit egyedül nevelsz, enni adj?

Figyelt kérdés
3 hónapja menesztettek a cégtől, ahol dolgoztam. Felsőfokú végzettségem van, de sehol nem találok munkát. Nagyon kétségbe vagyok esve. A tartalékainkat feléltük.
2011. ápr. 6. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
85%
Először mindenképp, más megoldást keresnék. Viszont, ha tényleg nincs más választás, én eladnám a testem.
2011. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
83%
ha gondolod ugyan nem sokkal,de havi 5ezer ftal tudlak támogatni.
2011. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felsőfokú végzettséged van?


Én amúgy a költözést javaslom.

2011. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
71%
El is adtam,akkor mikor semmiféle más választásom nem volt,meg mind a mai napig el is adnám,bár nekem nincs felsöfokú végzettségem.Sokáig voltam a "szakmában",azért hogy megadjam a gyermekemnek a minimumot,nekem sem volt más megoldás,ugymint neked.Ez már tizen akárhány évvel ezelött volt,sosem bántam meg.Azóta már stabil boldog családi életet élek,és mind a mai mai napig azt mondom,bármit megtennék hogy a gyerekemnek enni adjak!
2011. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
51%

hova tennéd addig a gyereket? csak nem vinnél fel mindenféle alakot a lakásodba... na meg egy kis városban hamar híre megy az ilyennek.


ennyi erővel mehetnél pár várossal arrébb, és kereshetnél tisztességes munkát. a gyereked gondolom kap árvaságot, családi pótlékot, stb.

nézd meg a neten az állásokat, és indulj el!


hogy tudnál a gyereked szemébe nézni, ha azzal keresnéd a kenyérre valót, hogy mindenféle undorító pasasokkal henteregsz? a férjed emléke sem számít?


bocs, de ezt a fajta erkölcsi aljasodást nem tudom elfogadni semmilyen körülmények közt. pláne úgy, hogy már van egy gyereked...

2011. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
39%
Igen eladnám.Már én rég eladtam volna ha a te helyzetedbe kerültem volna.
2011. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
34%
00.10 vagyok újra,azt a nagyon fontos tényt elfelejtettem odaírni hogy hogyan! Nem mindegy! Sztriptíztáncosnö,luxusörömlány,vagy valami nívós helyen,bárban dolgozni,szóval én ilyenekre gondoltam.Azért a kamionsorra kiállni,,,,,pfffff,hányinger,azért azt nem,inkább éheznék!
2011. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értek egyet Veled,nem mindjárt a qrválkodásra kell gondolni.Én is ilyen helyzetben voltam,de mivel nem volt más választásom,költöztem,és igaz hogy több helyen is dogozom,több helyen takarítok,de megélek valahogy.Eszembe nem jutna qrválkodásra adni a fejem.Igaz,nem finnyáskodom,és elvállaltam takarítást,de a méltóságom megmaradt.Ja,és Én sem 6 osztályt végeztem!
2011. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
86%

a luxusprosti is prosti. szerintem az a nő, aki ilyen szinten adja el a testét, az már nem tisztességes.

így is tele van a világ qrvákkal.


lehet menni takarítani, mosogatni, gyerekre vigyázni, kapálni, gyomlálni, időseket gondozni.

egy valag meló van, csak ki kell nyitni a szemedet, nem pedig a legkönnyebb, egyben legundorítóbb dolgot választani.

2011. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
82%

Nem, semmiképp, mindig van más megoldás. Itt a net, hirdetni lehet mindenféle oldalakon, hogy ilyen helyzetbe kerültél, kéred segítsenek. Még ez is kevésbé megalázó. A testem semmiképp nem adnám el, még a gyerekemé sem, ha más nem lenne akkor átmenetileg nevelőszülőkhöz adnám, amíg helyre nem hozom a dolgokat.


Én hánynék magamtól egész életemben ha qrvának állnék, tuti tönkremennék tőle, az pedig a gyerekemnek sem lenne jó.

2011. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!