Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnád azért a tested, hogy...

Eladnád azért a tested, hogy a kisgyermekednek, akit egyedül nevelsz, enni adj?

Figyelt kérdés
3 hónapja menesztettek a cégtől, ahol dolgoztam. Felsőfokú végzettségem van, de sehol nem találok munkát. Nagyon kétségbe vagyok esve. A tartalékainkat feléltük.
2011. ápr. 6. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tévedek. Arról beszéltem ill.soroltam amit kötelező adni kivétel a lakás rezsi támogatás. Persze, hogy nem önként megy.Kérelmezni kell.
2011. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
86%
A felsőfokú végzettség amúgy nem feltétlen diplomát jelent.
2011. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen önkormányzat először. Olyan lehetőségek vannak, hogy agyad eldobnád, csak mi erről nem tudunk, mert nem vagyunk felvilágosítva. Ha vannak olyanok, akiknek minden jár, akkor neked is meg kell próbálni.

Igaza van valamelyik előzőnek. Tagadd le a felsőfokú végzettséged és máris alkalmas leszel egyszerűbb munkára. Ha vannak olyan dolgaid, amik nem kellenek már ( ez lehet akár kinőtt ruha is) próbáld meg eladni.


Ha elkezded árulni a tested, megbánod később. Egyrészt kiderül, ha olyan kisváros és megbélyegeznek. Másrészt sosem tudhatod, hogy a jövőben esetleg valamilyen kuncsaftod nem árulja-e el már csak rosszindulatból a gyerekednek vagy. Ráadásul veszélyes is. Gondolj bele, ha összekerülsz egy szadista állattal, aki úgy élvezi, hogy közben összever. Utána mit teszel?


Takaríthatsz is, de akár idős embereknek be is vásárolhatsz, vagy ápolhatod őket stb.

2011. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzatoknál van ahol albérleti támogatást is adnak. Étkezést is lehet sok helyen igényelni szociális alapon. Ha te egész hónapban vajas kenyeret eszel, de a gyerekednek tudsz adni mást is, akkor már nem kell kétségbe esni.


Anyaotthon, költözés is megoldás. Különben tényleg nem lehet a gyerek 3 éves koráig kirúgni. Ha nem tudnak munkát adni, akkor úgymond állásidőt kell fizetniük.

2011. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Közös megegyezést írtál alá?
2011. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer már megkérdeztem,de nem kaptam rá választ.Hogy hogy menesztettek???Ilyet manapság már egyetlen munkáltató sem vállal be,ugyanis ha beperled,nem hogy csak vissza kell venni,de még tetemes kártérítést is fizetnie kell!Úgyhogy a történeted kamu,ezen buktál meg,de amúgy majdnem sikerült,jól szédítetted itt a jó népet!
2011. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
14%
Ha semmi más megoldást nem találnék akkor igen. A fiam az első!
2011. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
7.48 Igen a felsőfokú végzettség diplomával jár még ha Önnek rosszul is esik. Anno akkor még szakdolgozattal járt és meg kellett védeni komoly emberek előtt. Lehet, hogy manapság már pénzért veszik. Ha érdekel megmondom hol és mikor végeztem és milyen munkára jogosított fel !
2011. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
14%
Ha már sehogy sem tudnám másképp megoldani, akkor igen, eladnám. Nem is volna kérdés, mert sokkal fontosabb lenne, hogy a gyereknek legyen mit enni
2011. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyi pénz az ami elég. Ha elég a minimálbér, akkor elmennék dolgozni a pl. tescóba. Ha nem elég, és sajnos manapság egy egyedül gyereket nevelő szülőnek nem elég a minimálbér, akkor sajnos eladnám.
2011. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!