Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mitévő legyek?

Nem tudom, hogy mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a bátyám és a párja(élettársa) most mentek szét,6évet voltak együtt,van két közös gyermekük, egy fiú aki 6éves és egy lassan 2éves kislány.Mindkettőjük nagyon is hibás ezért.Testvérem többször említette az öngyilkosságot,nagyon el van keseredve mert anyukánk 3hónapja hirtelen jött súlyos betegségben elhunyt most meg ez,hogy a nő akit imád lelépett,egy másik pasihoz,persze neki is tudok igazad adni mert a bátyám sokat bántalmazta....stb stb..

Tudom én nem szólhatok bele,tanácsot hiába adok nekik úgysem fogadja meg...nameg semmi közöm,beleszólásom,csak nagyon bánt ez az egész,félek,hogy öngyilkos lesz mert idegileg nagyon kivan készülve,állandó éjszakás a munkában.most egyedül maradt a házban amiért ugye megdolgozott....nagyon félek mi lesz vele...


2011. ápr. 6. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A bántalmazást hogy kell érteni?
2011. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pofonok,fenyegetés,ordibálás,és néha egyoldalú verés! Sajnos,én nagyon sajnálom de ezt én nem tudom és nem is oldhatom meg mert ez az ő életük de nagyon bánt és agodom miattuk.
2011. ápr. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!