Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitévő legyek? Mit lehet...

Most mitévő legyek? Mit lehet tenni egy ilyen"testvérrel"?

Figyelt kérdés
A probléma akkor kezdődőt, amikor a húgom megismerkedett a barátjával , a későbbiekben férjével. A srácnak beilleszkedési zavara lehetett, illetve van neki most is. Mivel egyke a saját családjában, azért nem tudja mit jelet az, hogy testvériség! Soha nem szerette átjönni hozzánk, nem lehetett vele beszélgetni semmiről sem! Amikor elköltözött a húgom hozzájuk, akkor a srác és az anyja elkezdték mosni az agyát. Ez annyira sikerült nekik, hogy a húgom, már nem is látogatja a saját szüleit és elhiszi azt a sok maszlagot, amit az anyósa mondd neki. Mi a saját testvérei sem érdekeljük már. Szerinte mi vagyunk a rosszak. Mondja ezt azért, mert érdeklődni mertünk, hogy mi van vele. Én speciel soha nem bántottam meg, amióta férjnél van. És tessék, én is szar alak lettem a szemében. Lehet, hogy gyerekes leszek,de úgy gondolom, hogy egy ilyen ember, aki szándékosan elfelejti, hogy honnan is jött és nem tiszteli, látogatja a szüleit, az nem érdemli meg, hogy a testvéremnek nevezzem. Inkább letagadom, sőt számomra ő már nem a család tagja és ezt meg is fogom neki mondani!!!!
2011. júl. 28. 19:33
 1/5 Manesz válasza:
84%
Ha tudod hogy mit akarsz akkor mi a francnak írsz ide?
2011. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez tipikus, előbb elmarja a barátokat, családot mellőle...utána jön, hogy mondjon fel, szüljön gyereket és ne menjen vissza dolgozni...aztán a mit vegyen fel, milyenre vágassa a haját, hány kg legyen, mit ehet....teljesen függővé válik a férjtől...majd jön az első pofon...
2011. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a helyedben meghívnám valami semleges helyre,pl kávéházba,vagy étterembe,és elmondanám mi nyomja a szívem.Úgy hogy ne érezhesse támadásnak.Ha ezt sem érti akkor ne foglalkozz vele.
2011. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha a testvéred őket választotta, akkor annak oka volt. Ha agymosták és azért rúgott le titeket, akkor sem tudtok vele mit csinálni, ha pedig erősebben a ti oldalatokon van a probléma (a szüleidre gondolok), akkor azzal sem sokat.


Csak arra gondolj: valamiért azt a srácot választotta férjnek. Nyílván oka volt rá. Ritkán szoktak az emberek transzcendes sokkban házasodni és élni évekig...


Törődj bele, és éld a magad életét. Ha vissza akar találni hozzád, akkor lesz idő, amikor meg fogja tenni a lépéseket feléd, ha pedig nem, akkor ez van. Így kell tudni elfogadni őt is meg a helyzetet is.

2011. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dE EZ ANNYIRA UNDORÍTÓ ÉS KIÁBRÁNDÍTÓ, HOGY EGY GYEREK ENNYIRE ELFORDUL A SZÜLEITŐL, TESTVÉREITŐL CSAK AZÉRT, MERT A FÉRJE ÉS A CSALÁDJA EZT KÖVETELI MEG TŐLE. SZÁNALMASAK EGYTŐL EGYIG. ÍGY VISELKEDNI!!!!!
2011. júl. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!