Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok feltekeny?

Miert vagyok feltekeny?

Figyelt kérdés

Az exemmel beszeltem msn,es a kolleganojerol aradozik(aki mellesleg az en kolleganom is volt).Anugy nagyon csunya szaju a csaj,33 eves(a srac 25),es duci,haja se sok van...mindegy...tok jol egyeztunk a csajjal,birtam...de most olyan rosszul esik az exemtol hallani,hogy milyen jol egyeznek,stb.

Mar reg nem jarunk,ferjem,es gyerekem van azota...tan megbolondultam???


2011. ápr. 4. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
igen megbolondultál hulye vagy
2011. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem bolondultál meg naiv vagy
2011. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kosz!jol esik mastol is hallani,nem voltam teljesen biztos benne,de igy mar teljes a kep...
2011. ápr. 4. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes
2011. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd,én 10 éve váltam el az első férjemtől.Mindketten újraházasodtunk,gyerekeink vannak.Nemrég megjegyezte egy közös ismerősünk,hogy az exe felesége a közelembe sem jöhet.Titokban ez nagyon jól esett!!:)Pedig hát mi közöm hozzá?:)


Szerintem bánt,hogy képes téged egy ilyennel pótolni.Ha viszont jobb lenne nálad akkor meg az lenne a baj...:)Mi nők már csak ilyen hiúak vagyunk!:)

2011. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem zártad le megfelelően életednek azon korszakát.
2011. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es hogyan kene lezarnom?
2011. ápr. 4. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a lezárásról van itt szó..

Minden nő büszke és hiú valahol a lelke mélyén. Jól esik, ha imádják az embert, még akkor is, ha bottal nem nyúlna az illetőhöz. Mert attól érzi magát szebbnek, jobbnak, értékesebbnek.. (Szerintem amúgy férfiak részéről is ugyanígy működik a dolog.) Ha elveszíted az egyik rajongódat, elveszítesz valamit az önbizalmadból. Főleg, ha utána olyan nőt kezd isteníteni, akit magadnál sokkal kevesebbnek gondolsz.. Ez afféle egészséges versengés, a legtöbb nő önkéntelenül is osztályozza a többieket "jobb nálam" és "rosszabb nálam" jelzőkkel. Most nem elég, hogy feléd emeltek valakit, de ráadásul az az illető még a mércét sem üti meg nálad..

Túl fogsz rajta lépni, elég ha csak a családodra és a férjedre koncentrálsz, és rájössz: elég, ha az ő szemükben te vagy a legjobb, semmi értelme másokkal foglalkozni.

2011. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Mert attól érzi magát szebbnek, jobbnak, értékesebbnek." "Ha elveszíted az egyik rajongódat, elveszítesz valamit az önbizalmadból." Ne haragudj, de ez azért gáz...15:58 voltam.
2011. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb nő így működik pedig.. sőt a legtöbb férfi is. Kell a külső megerősítés!

Hozzátenném, hogy én nem érzem magam ilyennek, de rengeteg nőt ismerek, aki ilyen.. éppen ezért nem igazán vannak barátnőim, nem igazán bírom ezt a típusú "önzést":(

Vagy neked más tapasztalataid vannak? Szerintem ez egy elég tipikus emberi tulajdonság!

2011. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!