Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett féltékeny a barátnő...

Miért lett féltékeny a barátnőm a semmire?

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk a hétvégén,és ott volt az egyik legjobb barátnője vele,és mondta nekem a csaj hogy helyes vagyok,erre csak megköszöntem. Később mikor bent voltunk,akkor nehezen tudott feljönni a színpadra ahol táncoltunk,és segítettem neki. És igaz hogy sokszor kérdezgettem hogy hol vannak az XY-ék,de nem értem a csajom miért kapta fel így a vizet? Azzal jön hogy a barátnője szebb nála,de én nagyon szeretem a barátnőmet.

1 hónapja járunk.

18F, a barátnőm 16 éves.


2011. júl. 25. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd már írt ide.
2011. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést tegnap feltette az ő szemszögéből a barátnőd :D:D pont ugyanezt :D


egyébként szerintem a barátnőd alapból "másodiknak" tartotta mindig is magát a másik csaj mellett (mondjuk ha irigy valakire, miért barátkozik vele !?), és kíváncsi volt, hogy vajon bejön-e neked a másik csaj. neki te nyilvánvalóan tetszel, vagy legalábbis ebből ítélve, a barátnőd pedig a saját önbizalomhiányából adódólag féltékeny. segíts neki ezt legyőzni :D dicsérgesd, ha úgy adódik, néha, ha ezsedbe jut és fentvagy, küldj neki éjszaka sms-ben egy "szeretlek :)"-et, satöbbi. hogy jól érezze magát a bőrében.

én is mindig "másodiknak" tartom magam az egyik barátnőm mellett (persze, így értelmetlen barátkozni tudomtudom :D) és itt még annyi volt a bökkenő, hogy a barátomnak először a barátnőm tetszett és utána jöttünk össze. a mai napig nem szeretem, ha mindketten ottvannak a társaságban, pedig mi már több, mint másfél éve együtt vagyunk. nemtudom miért, csak rossz érzésem van. minden lány szereti a legjobbnak érezni magát, csak nekünk ez nehezebben megy, és könnyebben dől össze, mint nálatok :)


17/L

2011. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
6%
Mert egy jéghideg szuka
2011. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Belinkelné nekem valaki a kérdést?

Egyébként megértem, a lányok közt mindig van versengés, én is féltékeny vagyok a párom összes barátnőjére, csak nem mutatom ki, úgy vagyok vele, hogy ha meg akar csalni, akkor hajrá nyilvánvaló hogy azzal csak "nyernék" hisz soha nem járnék olyan jellemtelen férfival aki megcsalja a párját. Amúgy szerintem ahelyett hogy itt felteszitek a kérdést, beszéljétek meg egymással.

2011. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Mert egy házisárkány
2011. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jó az amit az előző írt, hogy mondd neki hogy szereted, küldj éjszaka smst stb. de arra figyelj szerintem, hogy ha eddig nem voltál ez a nyáladzós, bújós típus, akkor most ne feltűnően válts, mert akár azt is hiheti hogy valami hülyeséget csináltál, és bűntudatod van, tereled a figyelmet róla, ezért bizonygatod hogy mennyire szereted
2011. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos a barátnőd, foglalkozz vele sokat, és mond neki hogy neked ő a legszebb.
2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is ismerős volt a kérdés:D keresd meg azt a kérdést, amit ő feltett:D
2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


De amúgy, szerintem egy és ugyan az az ember tette fel a két kérdést.

2011. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összehasonlítottam a 2 kérdést, és tényleg sok a hasonlóság: a stílus, a hibák, az enterezés...
2011. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!