Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm már féltékeny. Mit...

A barátnőm már féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Katona vagyok és most nem vagyunk otthon. Ma reggel bementünk páran a boltba és szinte mindenki csak nézett. Volt egy kiscsaj olyan 12-13 körül lehetett és végig engem nézett, amikor a szemébe néztem felcsillant a szeme :D amúgy voltak ott jó csajok is és azok is néztek. A barátnőm legjobb barátnője pont ott pénztáros és beszámolt neki h mi történt ő később felhívott és tök féltékeny volt. A barátnőm unokatesója is folyton engem néz amikor találkozunk és kiderült h titokban az én képemet nézi :D Szóval már elég féltékeny pedig úgyse csalnám meg senkivel de hiába mondom neki. Mit tegyek?

Ja amúgy még egy kérdésem lenne a lányokhoz. A katonák miért olyan érdekesek?

27/F


2010. júl. 13. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem a katonaságról van szó,hanem lehet helyes vagy,nem lehet?? Kicsit bután hangzik,

de nem zárhatjuk ki ezt sem.

13ł

2010. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A katonák a férfiasság egyik szimbólumai, nekem mondjuk a rendőrök tetszenek :D Ha még a katonruha mellé jól is nézel ki, akkor meg hajjaj, nem tudod levakarni magadról a nőket :D Ugyanolyan, mint amikor én fehér köpenyben vagyok :) Nem vagyok valami nagy szám, múltkor siettem és már a buszon felvettem a köpenyem, hát láttad volna azokat a fejeket. Én meg csak néztem, hogy mi van :D

A barátnőd féltékenysége meg majd lecsitul :)

2010. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
1. vagyok Nem a ruha teszi az embert.
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok egyenruhába akkor nem nagyon néznek csak néha :D
2010. júl. 13. 12:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de nem izgatnak a katonák.... Az orvosok igen :)Jajjj, az a fehér köpeny....! Meg a tűzoltók.... :)

Egyébként tényleg sok nő odavan a katonákért, barátnőim közül is sokan....

Biztos azért, amit valamelyik előttem szóló mondott.

2010. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pl. nem érdekesek.

A féltékenykedés viszont önbizalomhiány következménye, ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, a barátnődön múlik, viszont ha a féltékenységre előbb-utóbb rámennek a kapcsolatok. Kb. 5 percig vicces meg jól esik az embernek, aztán megunja a folytonos gyanusítgatást, elvégre a szerelem a bizalomról szó. Üzenem a b.nődnek.

2010. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Na igen...:D

Én teljesen odavagyok (meg vissza) vagyok a katonákért. Én nem tudom miért...de annyira jók ha meglátok egy egyenruhás katonát akkor hozzám se lehet szólni ×D

2010. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az maga,hogy katona vagy még nem izgatna pl engem, de ha helyes katona akkor már igen:D
2010. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
×D kaatonák !
2010. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mert az egyenruha tesz még férfiasabbá :) Engem sem néztek meg úgy köpeny nélkül, bezzeg fehér köpenyben :D Viszont látnád a tűtől hányan beparáznak :D
2010. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!