Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm már féltékeny. Mit...

A barátnőm már féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Katona vagyok és most nem vagyunk otthon. Ma reggel bementünk páran a boltba és szinte mindenki csak nézett. Volt egy kiscsaj olyan 12-13 körül lehetett és végig engem nézett, amikor a szemébe néztem felcsillant a szeme :D amúgy voltak ott jó csajok is és azok is néztek. A barátnőm legjobb barátnője pont ott pénztáros és beszámolt neki h mi történt ő később felhívott és tök féltékeny volt. A barátnőm unokatesója is folyton engem néz amikor találkozunk és kiderült h titokban az én képemet nézi :D Szóval már elég féltékeny pedig úgyse csalnám meg senkivel de hiába mondom neki. Mit tegyek?

Ja amúgy még egy kérdésem lenne a lányokhoz. A katonák miért olyan érdekesek?

27/F


2010. júl. 13. 12:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az még gyerek. (pont és nem kérdőjel)
2010. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá büszke. Sőt zavar is ha néznek folyamatosan. De rajta kívül még sokan néztek. Amúgy 20 elmúlt, már 25
2010. júl. 13. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!