Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm vagy a feleségem...

A barátnőm vagy a feleségem válasszam?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt a feleségemmel, nem vagyok már boldog vele és nem szeretem. A munkahelyen megismerkedtem valakivel, próbáltam beszélni a feleségemmel erről, de mintha meg sem hallaná.. öngyilkossággal fenyegetőzött. Azóta eltelt egy év, a barátnőm már joggal várja, hogy döntsek és véglegesen vele legyek. Nem érzem jól magam ettől a helyzettől, de nem vagyok egy féreg ember.. Nincs közös gyerek az asszonnyal, de rendkívül gyenge idegzetű. Nem akarok neki sem bajt.
2011. ápr. 4. 13:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

nálunk anya megcsalta a nevelőapámat... négyen vagyunk testvérek, csak mi két nagyobbik tudtuk, ám valahogy a következő gyerek is megtudta, és kirobbant a botrány...


fel akarta magát kötni egy szögre, ami kb a nyaka szintjében volt a falba verve... örjöngött, dühöngött... de nem tette meg.. anyám már elvált tőle, és a szeretőjénél él azóta....


Válj el nyugodtan. Önpusztítást úgy sem tesznek meg...túl bárgyúak ahhoz

2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki írt.


Szerintem ma este beszélek az asszonnyal.


Az elmúlt egy év szörnyű volt..a feleségem mintha homokba dugta volna a fejét, az sem zavarta, amikor hétvégére eltűntem, csakhogy semmiképp ne hagyjam el... Alapvetően önbizalomhiányban szenved és szerintem azt gondolja, hogy nem talál majd magának férfit..


Tudom, hogy a szerelem nem tart örökké, de muszáj, hogy helyette szeretet alakuljon ki.. nálunk nem ez történt.. Örökösen féltékenykedett, hisztizett, szó szerint tányért tört...pedig akkor még nem volt rá oka. Nem magamat akarom mosdatni, de próbálok felkészülni egy nagy változásra..és az érvek-ellenérvek felsorakoztatására...

2011. ápr. 4. 15:03
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

A barátnőt. Nekem másfél éve van (már csak volt) nős férfival kapcsolatom. A nőnek is van barátja, de a gyerekek miatt - persze ott vannak gyerekek - egyik sem mozdul.

A másfél év után oda fajult a dolog, hogy a férj pszichológushoz jár. Teljesen összeomlott.

Nem működő házasságot nem szabad erőltetni, mert abban mindenki sérül.

2011. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na beszéltél vele?Az, hogy önbizalomhiánya van, az is csak azt tükrözi, hogy tőled már régóta nem kapja meg az ilyen irányú dícséreteket és megerősítést a nőiessségét, szépségét illetően.Az meg, hogy homokba dugta a fejét az elmúlt 1 év alatt szintén arra utal, hogy még képes efölött is szemet hunyni és még mindig szeret téged, ha ezek ellenére is veled akar maradni.Nem minden nő képes erre...
2011. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, mi a választás. Maradsz az idegbeteg feleségeddel életed végéig. Vegetáltok, valószínűleg csalni fogod egész életedben. Vagy otthagyod, úgysem lesz öngyilkos. Ha netán mégis, nem a te életed, hanem az övé. Ha zsarolással tart maga mellett, ez beteges. Csak abban erősíted meg őt ha vele maradsz, hogy zsarolással lehet élni, és jogos is. Jogos??? Szedd össze a bátorságod, válj el és kezdj új életet! Mert ha soká vársz még véletlenül becsúszik egy gyerek, és akkor leshetsz mint marcsa a moziban. Az elég végzetes lenne. 37/nő, akinek a párja kétszer vált, az első felesége olyasmi volt mint a tiéd. Most boldog végre velem, pedig másodszor is válás lett.
2011. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Most boldog végre velem, pedig másodszor is válás lett."

Elváltatok és azóta boldogan éltek??

2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bocs, ha félreérthetően fogalmaztam. Kétszer vált el, és utána jöttem én. Most boldog velem:-)
2011. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!