Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm vagy a feleségem...

A barátnőm vagy a feleségem válasszam?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt a feleségemmel, nem vagyok már boldog vele és nem szeretem. A munkahelyen megismerkedtem valakivel, próbáltam beszélni a feleségemmel erről, de mintha meg sem hallaná.. öngyilkossággal fenyegetőzött. Azóta eltelt egy év, a barátnőm már joggal várja, hogy döntsek és véglegesen vele legyek. Nem érzem jól magam ettől a helyzettől, de nem vagyok egy féreg ember.. Nincs közös gyerek az asszonnyal, de rendkívül gyenge idegzetű. Nem akarok neki sem bajt.
2011. ápr. 4. 13:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

"de nem vagyok egy féreg ember"


Tévedsz.

2011. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés az, hogy eddig mi a fenének maradtál a házasságban... Öngyilkos? na persze :) jó szöveg. nagyon sokan eljátsszák ezt, na de kérem szépen, miért kényszerítünk valaki mást arra hogy mellettünk maradjon, ha egyszer nem akar...


Egyértelmű, lépj le. De ne a másik nő miatt, hanem azért mert ez a házasság már nem értékes és nem látja el a funkcióját. Pláne ha nincs is gyerek.


32/N

2011. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem látsz esélyt a házasságod megmentésére ( és nem is akarod megmenteni), akkor válj el. Sokan fenyegetőznek öngyilkossággal, de nem teszik meg. Ha félted a feleséged, beszélj egy rokonával, hogy legyen mellette.

A jelenlegi helyzetben 3 ember boldogtalan: te, a feleséged és a barátnőd.

2011. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Kései Sirató ***** válasza:
64%
Ha a barátnőd megfelel az elvárásaidnak, a feleséged pedig nem, akkor a barátnődet válaszd. öngyilkos lesz.. persze... El ne hidd!
2011. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Na!Én négy éve vagyok egy férfi szeretője!!Mindig igérgeti,hogy válik stb!szeretem...így várok rá!Tehát én most úgy írok,hogy a te oldaladon állok!!!Tedd meg!!!Én ezt tudom tanácsolni!!!!!!Egyszer élünk!!!!!!!!És becsülöm benned,hogy legalább megpróbáltál a feleségeddel őszinte lenni!!!!!!!Lépj!!!Bármi van,volt, lesz!!!!!!!!
2011. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

De most komolyan miért ilyen girnyók az emberek.....

Akár mit csinálsz semmitől sem leszel jobb ember, max ideig óráig boldogabb....

Hagyd el, a feleséged hogy legalább neki legyen esélye, egy normális férfit találni......

2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Válj el, a feleséged is megérdemli a boldogságot de tőled azt már tuti nem kapja meg! Még jó hogy nincs gyerek:)
2011. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
Miért bántjátok a kérdezőt? A leírása alapján ő őszinte volt és válni akart.
2011. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a legelső mit akart. A piros kezecskén kívül. Ha kihűlt a kapcsolat, akkor akkor nem lenne féreg, ha fenntartja a rossz kapcsolatot?

A kérdezőnek: értesd meg a nejeddel, hogy a manipulatív érzelmi zsarolással nem tud labdába rúgni. És inkább örüljön annak, hogy egyenes és őszinte a férje és elé mer állni. Fájni fog neki, lehet, hogy összeomlik, de sajnálatból ne maradj vele.

2011. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
92%
Ha már nem vagy boldog, érdemes lenne változtatnod, szerintem a feleséged sem boldog, csak a megszokás tart össze benneteket. Így vegetálás lesz az életed, van még idő, hogy minden jobb legyen. Az öngyilkosság gondolata csak zsarolás, hiszti.
2011. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!