Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm vagy a feleségem...

A barátnőm vagy a feleségem válasszam?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt a feleségemmel, nem vagyok már boldog vele és nem szeretem. A munkahelyen megismerkedtem valakivel, próbáltam beszélni a feleségemmel erről, de mintha meg sem hallaná.. öngyilkossággal fenyegetőzött. Azóta eltelt egy év, a barátnőm már joggal várja, hogy döntsek és véglegesen vele legyek. Nem érzem jól magam ettől a helyzettől, de nem vagyok egy féreg ember.. Nincs közös gyerek az asszonnyal, de rendkívül gyenge idegzetű. Nem akarok neki sem bajt.
2011. ápr. 4. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%

A Brian életében volt egy ilyen öngyilkos hadtest, az jut róla eszembe. Japánban elfogadott a harakiri, a te szemléleteddel van gond. Ha meg ezzel rád akart támadni, ott a pszichiátria, az a dolga, hogy 90 éves korukig drogozza az ilyeneket, hogy senki ne érezze már rosszul magát miattuk.

És arra nem gondoltál, hogy oka is van, hogy nem szereted a feleségedet?! Mert ha velem ezt csinálná, hát én se szeretném.

2011. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mi itt a kérdés?? Nem szereted, van helyette barátnő, hagyd ott!!!! Persze öngyilkos lesz... Ezzel már fenyegettek engem, is...mondom JUST DO IT!!! Azóta is élnek!!!4
2011. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hagyd el a feleséged, mert ez már így egyikőtöknek sem jó! Beszéljétek meg a dolgot és okosan zárjátok le! Biztos hogy nehéz, de hosszútávon meg így úgysem lesz jó! Felesleges húznotok a dolgot.
2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig váljatok el ameddig nem lesz gyerek. Csak vigyázz nehogy véletlenül most essen teherbe.... Nincs értelme a házasságotoknak érzelmek nélkül.
2011. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleségeddel maradsz és szeretőt tartasz, az sem lesz jobb neki, úgyhogy tisztább ha elváltok.
2011. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Val. az van, hogy te kiszerettél belőle, viszont ő nem. Lehet, épp a télre tervezte a babát, stb. Megérthetnéd, ha kibukik. Ha nem hagyod lehetetlen helyzetben (nyakában pl fizethetetlen menny.-ű hitellel,v. vmi hasonló) nem val., hogy beváltja az ígéretét. De ne a feleségre fújjatok, itt te szegted meg az ígéretet, amit tettél az esküvőn. Hogy öngyilkosságot emleget, azt ne úgy értelmezd, hogy lám, még zsarol is, hanem teljesen maga alatt van. Ha szeret, és veled tervezte az életét, az most összeomlott. Sokaknak jut eszébe ilyenkor ez is! Idővel megnyugszik.Ha esélytelen, hogy a házasság jó legyen, és nincs gyerek, tényleg jobb lépni. De légy együttérzőbb, mert a saját boldogságod érdekében a feleséged nagyon padlóra küldted.
2011. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
17%
Válj el!!!!!!!!!!!!!!!!!Én négy éve vagyok egy nős ember szeretője,és azt kívánom bárcsak ő is ezen gondolkozna amin te!!!
2011. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Megunod majd az új barátnőt is 8 év alatt, és jöhet a következő. A házasság nem örökké tartó szerelem, de egy ígéret, hogy jóban-rosszban veled leszek, kitartok melletted, segítelek, rám számíthatsz, stb. Kb ezt ígérted, gondolom ő komolyan vette... Ha utáljátok egymást, veszekedtek, persze menni kell. De ha csak meguntad, elgondolkodhatnál!
2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a feleséged meghallotta, ha nem hallaná, nem fenyegetőzne. Én a helyében már kirúgtalak volna. Ja, és a barátnőd helyében is.
2011. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Áruld még el nekünk légyszíves, hogy ezalatt az eltelt 1 év alatt kezelgetted az asszonyt meg a barátnőt is?A válasz függvényében tud csak igazán dönteni az ember, hogy féreg vagy, avagy sem.Mert ha te már valóban nem szereted az asszonyt, hanem a barátnőt, akkor miért élsz még mindig az asszonnyal.Csak azért mert megfenyegetett téged, hogy kinyírja magát???És?Ettől még te képes vagy néha napján megfarkalni az asszonyt is, csakhogy nehogy kinyírja magát?Jó muri lehet.Reggel asszony, este barátnő....szééép.VAGY:Te tulajdonképpen azért nem vagy képes elhagyni a feleséged, mert te is félsz az ismeretlentől és a jól bevált kitaposott utat nem mindig hagyja el az ember egy járatlan útért.Igaz???Félsz, mert most még szereted a barátnőd, de mi lesz ha vele is szürkeségbe borul a mindennapi rutin és felszáll a rózsaszín köd???El kell, hogy szomorítsalak:a barátnőd iránt érzett szerelmed sem fog örökké tartani, SŐT:a barátnőd irántad érzett szerelme napról napra sérül és sorvad el, minél tovább az asszonnyal maradsz.Ez egy ördögi kör, de egy próbát még megér, elvégre az asszonnyal nincs közös gyerek(úgy nehezebb lenne).A mai világban a legnagyobb probléma, hogy az emberek(férfi és nő)nem tisztelik egymást.A szerelem minden esetben elmúlik, vagy inkább úgy mondanám, hogy átalakul valami mássá.Csupán évek kérdése, hogy mikor.Na te ezután az átalakulás után nem a kölcsönös tiszteletet, megértést és a régi szép emlékek felelevenítését, új dolgok bevetését választottad, hanem egy új szerelmet egy másik nővel.Csak tudod ez a szerelem is hamarosan ugyanazt a törődést fogja igényelni, amit az asszonynak nem adtál meg.Akkor majd jön a 3.???Kommunikáció, kommunikáció és kommunikáció.Hidd el tapasztalatból beszélek túl a 30-on 3 gyerekkel 2 nagy házassági válsággal(egyszer nekem, egyszer a férjemnek jött a nagynak hitt szerelem)és mi mégis együtt vagyunk, ráadásul úgy, hogy még sosem csaltuk meg egymást.Mindig időben meg tudtuk beszélni a dolgainkat, sőt figyeltünk annyira a másikra, hogy magunktól észrevettük, hogy baj van és tudtuk, hogy le kell ülnünk beszélni.A féreg témára meg visszatérve:Az asszony mos főz takarít rád, a barátnő meg csak szétteszi a lábát.Csak nehogy másnak is széttegye majd később ez a barátnő, ha már teher lesz neki rád mosni főzni takarítani...
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!