Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol éltek társasági életet?

Hol éltek társasági életet?

Figyelt kérdés

Úgyértem amunkahelyen, sulin kívül.

Szoktak lenni nagy családi dumálások ilyesmik?

Esetleg hagyományos nagy vasárnapi ebéd?



Én amióta egyedül maradtam úgy hiányzanak ezek a dolgok, van hogy egész nap csak itt válaszolgatoka kérdésekre.


A melóhelyem tök személytelen, és képmutatás, a rokonságom meg alattomos, ráadásul messze is vannak.


A párkapcsolatom meg romokban, kiégett, rám se tojik, és nem is élünk együtt.


Van ebből kiút?


2011. ápr. 3. 19:01
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Lehet, hogy el is riasztottuk :)
2011. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én komolyan gondoltam, sztem macskát örökbefogadni jó ötlet lenne.
2011. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Amúgy tényleg nem hülyeség egy cica, vagy egy kutya, én őszintén megmondom, bennük még sosem csalódtam :)) Ők mindig örülnek nekem amikor hazajövök, ha rossz kedvem volt felvidítottak...

A kutyus pedig alig várja, hogy a gazdival együtt sétálgasson!! :)) Sétáltatás közben pedig lehet ismerkedni ;)

2011. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 23:00


Van 3 kutyám, az ismerkedéssel sincs gond, az a gond, hogy csak képmutató emberekbe botlok mindenhol.

Más amit mondanak, meg más amit meg is tennének, ez a gáz.

Meg sorra megjátsza magát a legtöbb és már az elején átlátszó az egész.

A legtöbbjük eleve már az elején belesül a szerepükbe aztán utánna meg a hátam mögött dumálnak ki dolgokat amiket esetleg megosztottam velük.


Azt hiszem a jelenséget már meg is zenésítette a hátsó szándék.


[link]


Kb erről beszélek.

2011. ápr. 9. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!