Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol éltek társasági életet?

Hol éltek társasági életet?

Figyelt kérdés

Úgyértem amunkahelyen, sulin kívül.

Szoktak lenni nagy családi dumálások ilyesmik?

Esetleg hagyományos nagy vasárnapi ebéd?



Én amióta egyedül maradtam úgy hiányzanak ezek a dolgok, van hogy egész nap csak itt válaszolgatoka kérdésekre.


A melóhelyem tök személytelen, és képmutatás, a rokonságom meg alattomos, ráadásul messze is vannak.


A párkapcsolatom meg romokban, kiégett, rám se tojik, és nem is élünk együtt.


Van ebből kiút?


2011. ápr. 3. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Hol éltek társasági életet?"


A kocsmában.Ott van a nagy élet:)


20/F

2011. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Örökbe fogadnék én, de sokszor én sem állok a helyzet magaslatán pénzügyileg.


Örökbe fogadnék én mindenkit ha mindennap el tudnám látni őket.

2011. ápr. 3. 19:22
 13/24 A kérdező kommentje:

ja a


kocsmába tompulnak az agyak, meg csorbulnak a kések


mi?

2011. ápr. 3. 19:23
 14/24 anonim válasza:

Ne legyél elkenődve..

Én 8 hónapja léptem ki a kapcsolatomból, most egyedül élek. Ritkán megyek haza, mert anyuék többnyire dolgoznak 7végén, szóval sajnos nem sűrűn tudunk összejönni.

Én is csak azt tudom neked mondani: barátok, séta, mozi stb...

25/L

2011. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Második vagyok, bocs, hogy csajnak néztelek. A párkapcsolatos részből, valószínűleg, meg amúgy is itt több nő kérdez, mint pasi.

De a tanácsom változatlan: hobbit, közösséget tudatosan keresni, rossz párkapcsolat végére pontot tenni.

2011. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nekem is az jött le, h nő vagy. nagy eséllyel ki tudom szúrni, hogy valaki pasi, még ha oda sem biggyeszti a végére. nőies az írásod, törődj bele! :P


nos, egyébként én is kocsmába járok a barátnőimmel. én nő vagyok, mielőtt még... :DD

a párkapcsolatom, most nekem is xaraxik, de under reconstruction. :D


szóval iratkozz be valahova, járj el sportolni, nyelvet tanulni, csak lesz valahol valaki, akivel el tudsz járni élni :D

a családomból anyám maradt, szóval vele heti 1 napot töltök, ilyenkor shopping, kajálás, hatalmas dumálások vannak. imádok vele lenni, de max heti 8 órával beérem :D

2011. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem rögtön leesett, hogy férfi vagy :) Ezért is ajánlottam, hogy kislányt fogadj örökbe :) Nem mintha egy kisfiú nem lenne iszonyat édes, de ha én egy szingli lány lennék, és találkoznék egy izmos pasival, aki egyedül nevel egy fiatal kislányt, bolondulnék utánad :P Szóval, járj sportolni, és hidd el, hogy egy kisgyerek szebbé tenné a napjaidat :) És megértem, ha nem állsz úgy pénzügyileg... De akkor is :)

Mindenesetre sok sikert! :)

2011. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

egy gyereket örökbefogadni, csak mert unatkozik és magányos? inkább egy macskát akkor már...

meg járj el ide-oda, kocsmázni, sétálni, akár egyedül is, de inkább barátokkal.

2011. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

na ja, ez így működik: ma eldöntöm, hogy örökbe fogadok, holnap pedig elmegyek és kiválasztom...

Értelmes tanács volt szegénynek :)

2011. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, utolsó kettő! Attól sem lett okosabb, hogy ti leírtátok, hogy mi bajotok van a válaszommal :)
2011. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!