Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol éltek társasági életet?

Hol éltek társasági életet?

Figyelt kérdés

Úgyértem amunkahelyen, sulin kívül.

Szoktak lenni nagy családi dumálások ilyesmik?

Esetleg hagyományos nagy vasárnapi ebéd?



Én amióta egyedül maradtam úgy hiányzanak ezek a dolgok, van hogy egész nap csak itt válaszolgatoka kérdésekre.


A melóhelyem tök személytelen, és képmutatás, a rokonságom meg alattomos, ráadásul messze is vannak.


A párkapcsolatom meg romokban, kiégett, rám se tojik, és nem is élünk együtt.


Van ebből kiút?


2011. ápr. 3. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz: a barátok :). Menj el a barátaiddal moziba,sétálni,filmet nézni otthon popcornnal az öletekbe,beülni egy pubba,bulizni.Én ezt csinálom.


23/l

2011. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Van kiút. Felkelsz a gép elől, beiratkozol valami társas hobbira, pl aerobicra, ahol barátkozhatsz, vagy akármire (azért írtam a tornát, mert én oda járok).

A pasid elhajtod és szingliként újra alámerülsz az élvezetekben :)


Amúgy igen, nekünk vannak nagy családi dumálások, vasárnapi ebédek, bográcsozások, szalonnasütések.


Ezenkívül a legjobb barátnőmmel járok humorestre, színházba, moziba (szinglik vagyunk), a munkahelyen meg kirándulós közösség van :)

2011. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Üdvözöllek a klubban!Igazából az én magánéletem is romokban,egyedül eszem a vasárnapi ebédet,a munkám lehetne jobb is,szinte csak kényszerből dolgozom benne,és igen,az én életem is üres és széthullott.Az egyetlen vigaszom,hogy vannak még barátaim,akikkle az interneten tartom a kapcsolatot,és ha úgy adódik,személyesen is talizhatunk.Ez az egy pozitívum van jelenleg az életemben.

2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hetente megyünk a nagymamámékhoz ebédre.Jókat beszélgetünk meg minden:)

Nyáron a családi barátokkal tervezünk kirándulásokat,nyaralásokat.Több heteseket és jól elvagyunk,beszélgetünk.Unokatestvéremékkel is tartjuk a kapcsolatot,csak mivel messzebb laknak így őket ritkábban látogatjuk meg.Szerintem te se csak a gép és TV előtt legyél,főleg ha itt a jó idő:)

2011. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Miért néztek nőnek?

Pasi vagyok 29 éves!


Ennyire nőiesen fogalmaztam?

2011. ápr. 3. 19:08
 6/24 anonim ***** válasza:
Discoban.
2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy valaki nézett nőnek.
2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Abszolút nőnek gondoltalak az írásodból ítélve,oda írhattad volna a kérdés végére h férfi vagy.
2011. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
;)
2011. ápr. 3. 19:13
 10/24 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy kislányt :)
2011. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!