Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért tényleg én lennék a hibás?

Ezért tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet,hogy én eléggé öntörvényű vagyok.Mindig azt csinálom,amit szeretnék,és nem azt,amit elvárnak töllem.Ez a baj. Nekem nincs nagy családom,de akik vannak,azokat a szüleim és a tesom kivételével nem igazán szeretem.A nagyszüleim és a nagynénik állandóan azt halytogatták hogy ilyen meg olyan rossz vagyok, ez meg az mennyivel szebb,jobb,okosabb mint én. Ezek máig bennem vannak,és pont ezért ma már nem is tartom velük a kapcsolatot. Szüleimtől persze megkapom,hogy milyen dolog ez,de úgy vagyok vele,ha nem érzem jól magam a körükbe és ők se szeretnek engem,akkor minek menjek hozzájuk. Szerintetek szüleimnek igazuk van? Velük is mindig csúnyán bántak! Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 2. 10:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: a válaszod inkább téged minősít. Honnan veszed,hogy hisztis vagyok? Ismeretlenül ne akarj már jellemezni. Azt irtam,hogy jó tanuló voltam,nem azt,hogy a Harwardon végeztem. Másik: ha már itt osztod az észt,akkor tudhatnád,hogy a helyesírás inkább készség,és nem tanulás kérdése.
2011. ápr. 2. 13:25
 12/12 anonim ***** válasza:

akinek a rokonaiban nem lehet megbízni, valószínű nem úgy nevelték őket sem, hogy fontos lenne a rokoni kötelék, ez mind a felsőbb generációk hibája

ahogy egyesek ezt a nézetet adják tovább a leszármazottjaiknak

2011. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!