Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a hibás?

Tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Van egy barátom már 14 hónapja. Eddig anyukám szerette,mostmár egyre inkább nem. Szidja a hátam mögött, pedig havonta ad neki pénzt és hoz kenyeret meg ilyenek majdnem minden nap. Nem iszik,nem cigizik. Én megcsinálom amit anyu kér (pl:felmosás) és általában utána találkoztam barátommal, de minden nap nálunk alszik a barátom. Úgy gondolom 18 évesen ez nem olyan nagy gond. Megkérdeztem anyum, a barátomnál aludhatok-e erre az volt a válasz hogy nem. Megkérdeztem miért nem. Erre mondta hogy mert nem. és azt mondta nem kell magyarázkodnia,mivel ő az anyám, mondtam h én meg nem vagyok a kutyája és azért annyit érdemlek hogy legalább indokolja. Nagyon összevesztünk. Állandóan k.urváz ha ideges. Baj neki hogy ha itt van barátom becsukjuk az ajtót mert szte nem élünk családi életet. Sztem hülyeség. Azon kiakad ha a barátom megkérdezi a telefonba elment-e már dolgozni. Majdnem elköltöztem múltkor. Azt híreszteli,hogy nekimentem. Közbe ő vert meg. Azt mondja nem vagyok vele eleget, mostanában minden percem vele töltöm, a barátom csak este 7kor jön. Szerintem ez nem jó így :( Ráadásul elolvastam hogy a tesóm azt mondja neki msn-en hogy jól pofán kéne verni engem. Mert a barátommal vagyok? Úristen...Szerintetek?
2010. jún. 9. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

De hogy vagy Te hibás.

Velük van a baj, nem tudom miért ilyen anyud..még tesód "oké" ő lehet féltékeny, de anyud is féltékeny is lehet vagy fél hogy felnőttél.

Nekem is szokott ilyen lenni anyuval hogy megüt le k.urváz meg hasonlók, de velem kedves is szokott lenni. Tehát inkább ha gondja van akkor ilyen.



Próbáltad már megbeszélni vele? Bár gondolom akkor is üvölt.

Vagy barátodhoz elköltözni?



18/L

2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem. Barátod miért alszik ott nálad mindennap? Mert ha este találkoztok csak, akkor gondolom nem él veletek.. Akkor miért fizet anyukádnak? :)


Fura egy szituáció, az tuti. Én költöznék, amint lehetne. De előtte leülnék anyuval beszélni, hogy én igenis szeretem, de jó lenne egy kicsit a saját életemet élni.

Külön, a barátommal. (Persze ehhez mindenképp menni kell..)


Majd ha válaszoltál a kérdésemre talán más hozzáfűznivalóm is lesz. :D


18L

2010. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért alszik itt,mert szeretünk együtt aludni,nemtudom,így szoktuk meg, meg innen megy suliba is, és ugyis együtt mentünk meg ilyenek, nemtudom miért :)
2010. jún. 9. 13:41
 4/10 A kérdező kommentje:
NEktek, 18 évesek hogy viseli anyutok,hogy felnőttök?
2010. jún. 9. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak vele vitáim, ez alap dolog, szerintem. :)

De aztán lenyugszunk, és annyi. :) Páromat, barátaimat, jövőképemet is elfogadta..


Amúgy. Nekem olyan fura, hogy ott alszik mindennap. Szerintem anyudnak is. Ülj le vele, és beszéljétek meg. Ez azért még nem így működik szerintem.. Én is szeretek vele aludni, de megelégszünk a hétvégékkel. És szerintem a szüleink is így tartják jónak. :) Nincs ebből sose vita, sőt már kérdezik előre, hogy ki hol alszik aznap. :D Anyukádnak biztos furcsa, hogy egyik napról a másikra már egy fiúval alszol.. (oké, tudom hosszú ideje együtt vagytok, de akkoris).

Egyébként a fiú szülei mit szólnak? És ő hány éves, hogy pénzt ad? Már dolgozik? Mert akkor szerintem simán megoldható a költözés. :)

2010. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hopp. Utolsó voltam. :)
2010. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyu nehezen viseli azt hiszi h mindig az a 4 éves kisgyerek vagyok aki anyuci szoknyájába kapaszkodik.

Én 19 elmúltam, mi nem alszunk sokat együtt távkapcsba vagyunk, ami nagyon rossz :(. Mikor itt van 2 hetente anyunak az a gondja h nem lehet itthon bugyiba meg kényelmesen, ami azért szemétség mert mióta itt van a nevelőapám azóta én se tok itthon kényelmes cuccba lenni. Ajtót nem lehet becsukni mert akkor azt hiszik h duzzogok.


Nálam is rinyálnak h így a család úgy a család, így legyünk együtt meg úgy ami fontos persze aláírom, de 19 évesen nem az a legjobb szórakozás h a mamánál ülök és azt hallgatom, hogy szívják a vérem meg röhögnek rajtam.


Kérd meg a barátod h 1 estét ne aludjon ott veletek, vagy ha ott van beszélgess anyuddal, az enyémet nem hatja meg meg mindent kiforgat, de hátha a tiéd nem ilyen.

2010. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,de szerintem az is túlzás,hogy még azt is megmondja mikor hívhat fel engem a barátom :O Hülyeség szerintem
2010. jún. 9. 15:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek az utolsőval. Kell lenni a családdal,de nem ez a legjobb időtöltés. Már kéne kialakítani a saját kis életem is. Sajnos anyu egyáltalán nem ért meg. Nem üvölt mindig,csak gyakran :/ Nehezen viselem,viszont nem tudnám itthagyni :(
2010. jún. 9. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért próbál meg szabályozni, mert nem vagytok eleget együtt. Valahonnan időt kell elvenned, hogy a családoddal légy.

Pl. ahogy az előző válaszoló írta, egyik nap ne aludjon ott a barátod, és legyél a tesóddal, anyukáddal. Biztos örülni fognak neki, és talán elnézik, hogy máskor nem akarsz velük lenni.


Amúgy. Én is kiakadnék a lányomra, ha 18 évesen a barátjával töltene minden estét. Arra ráérnek akkor, ha együtt élnek majd.


Én sem rinyálok, hogy nem alszunk együtt mindennap. Így édesebb lesz az az idő, amikor mindez elérkezik.. :))


18L (mégmindig)

2010. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!