Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek vagy tényleg...

Bocsánatot kérjek vagy tényleg nekem volt igazam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel meglátogatott a nővérem.Akkor nyomtattam ki a babakelengye listámat és megkérdezte,hogy elolvashatja-e.

Én mondtam,hogy persze,hiszen neki már van egy 2 éves kisfia,tudja az ilyen dolgokat.

Miután végigolvasta,elkezdte fikázni,hogy én menni felesleges dolgot akarok venni,meg hogy minek kell nekem mindenből ennyire drága(de ezt olyan okoskodó hangsúllyal).Én mondtam neki,hogy nem pénzügyi tanácsokat kértem tőle és hogyha ilyen okos,akkor menjen el dolgozni.Erre megsértődött és elment anyához,aki persze mindenben egyet értett vele.


2011. ápr. 1. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
ha te veszed meg a dolgokat, a saját pénzedet költöd rá, akkor semmi közük hozzá. Ha viszont ezt a listát azért nyomtattad, hogy ebből válasszanak ajándéknak valót a rokonok, akkor igaza lehet. Ezt neked kell tudni!
2011. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A tesod jót akkart csak rossz hangsúlyt használt ő már túl van az ilyen vásárolgatáson és saját kárán tanulta meg hogy mi az ami csak pénz kidobás és túl drága dolgokat kár is venni mert a babák gyorsan kinönek mindent.
2011. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!