Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kérdés lent!
2011. márc. 29. 01:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Régen iskolás koromban rengeteg barátom(nah ez ,hogy barátok,az túlzás) volt.Az ötödik évemre rájöttem,hogy ők nem a barátaim,így ott hagytam őket.Gyakorlatilag egy évet lehúztam egymagamban,ugyanis érdekelt ez a szakma.Mióta elhagytam a társaságukat,nem volt barátnőm,nincs is igazándiból barátom(hétköznapokban),talán egy,aki segít nekem ha bajban vagyok,de ez oda-vissza alapon megy.(szerintem ez a barátság egyik jellemzője).Mióta dolgozok,csak úgymond vele hülyéskedni járok be a munkahelyemre.Nincs értelmes,csinos lány,akivel ismerkedhetnék.Mivel a barátom idősebb,így az értelemszerűen ő idősebb körében(amit ismerek),nem tudok barátnőt szerezni.Nem tudom hogy mitévő legyek.Az önbizalmam gyakorlatilag nulla.Már szenvedés,hogy nincs egy olyan barátnőm,akiért tényleg mindent megtehetnék.


22F

2011. márc. 29. 01:26
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A csoda akkor fog eljönni, amikor nem is számítanál rá. Bizony, sablon szöveg és gondolatmenet, de nekem valahogy mindig így jött össze. Habár minden ember más persze, de kezdetnek mondjuk elkezdhetnél törődni a külsőddel. Én mindig is olyan ember voltam, aki abszolút félénk, nem mer leszólítani egy lányt, sőt, tömegiszonyom is van. Voltam már "legrondább az osztályban", balfa.sz, nyomorék, beszéltek már ki engem a hátam mögött ilyen téren, majd megváltoztam. A gyerekkori álmom, hogy legyen barátnőm, egy év alatt 6-szor is bekövetkezett. Nos sok sikert, és kitartást, mindemellett végtelenül sok türelmet tanácsolok és változást!

20/f

2011. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

@ 1:43-as:

A sorsodban egyezünk előzményileg. Azonban te mikortól és hogyan, minek a hatására változtál meg? Min változtattál?


F29

2011. márc. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

01:43-as. Azok aztán marha nagy barátnők lehettek, csak gratulálni tudok! Egy év alatt hat, az kéthavonta új csajt jelent, és az NEM barátnő kategória, inkább a megdugom párszor és utána pá!

Vagy ő jön rá, hogy valami nem klappol veled.


Én nem dicsekednék ezzel, mert inkább ciki, de te tudod.

2011. márc. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj meg ismerkedni.Ma mar nagyon sok lehetoseg van,szinte ki sem kell mozdulni a hazbol.Elso lepesnek pl.a facebookon is ismerkedhetnel.Legalabb nem erzed magad olyan kellemetlenul.Meg nem hinnem ,hogy olyan szornyu ember lennel ,aki ne talalna maganak egy rendes lanyt.A masik dolog pedig,aki keres az talal.Lehet idobe fog telni,de majd ugyis megtalalod az igazit,aki ott lesz neked mindig.Amugy is meg fiatal vagy,marcsak ezert is fel a fejjel:)21.L.
2011. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

04:49

Körülbelül 17 éves koromban változtam egy lány hatására. Beleszerettem, de lerázott, ahogy az várható is volt. 1 évnyi depresszió után rájöttem, hogy változtatnom kell és megtettem.


Annak meg aki olt engem írnám, hogy szerintem nem kéne emiatt szégyenkeznem. Ilyen a fiatalkor, mindemellett ha egyszer megszakadt az egyikkel, miért ne lépjek tovább? Nekem ilyen gyorsan sikerült továbblépni, ez gondolom nem bűn. De ha jobban tetszik, most egy közel másfél éves kapcsolatban vagyok.

2011. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, de hogyan és MIN változ(tat)tál, 1:43-as?


F29

2011. márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos hajat növesztettem elsősorban. Sokat dob a hajviselet egy emberen, ha jól áll neki. Például magas a homlokom, ezért jobban áll, ha hosszabb kicsivel a hajam.

Változtattam az öltözködésemen.

Jártam bőrgyógyászatra hogy a bőrhibáimat kijavíttassam.

Ilyesmiket csináltam. Majd most jön az, hogy szerzek némi izmot, ha lesz rá időm, de jelenleg mindenhonnan ZH-k leselkednek rám...

2011. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek mind külsőségek. Nyilván nemcsak ezen múlott...

(Én pl. a hosszabb séróval nemigazán tudok mit kezdeni magamon...)

Belsőleg nem változtattál semmin? (viselkedés, gesztusok, ilyenek...)


F29

2011. márc. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen változtam belsőleg is. Leginkább egy erősebb, kitartóbb jellem lettem, valamennyire maximalista is. Viselkedésre nem tudom, mivel ahhoz hogy ezt -függetlenül- megválaszoljam, külső szemlélőként kellett volna látnom magam akkor és most. Az biztos, hogy a lányoknál bátrabb lettem.
2011. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!