Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesómmal miért kivételeznek...

A tesómmal miért kivételeznek ennyire?

Figyelt kérdés
A tesóm most át akar menni egy másik suliba(7.-es),a szüleim meg egyből,hogy: "Jajj,melyikbe?" Én meg másik középsuliba,mert engem is néha b*szogatnak,és nem jó asuli,korán kell kelni(5.-kor),stb..De én neeeem,nem mehetek át,én szenvedjek itt. Ha fáj a feje,akkor már rögtön viszik orvoshoz,én meg ha lázas vagyok is mennem kell,átjöhetnek a bnői,átmehet mindenhova,stb..
2011. márc. 28. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
melyikőtök az idősebb?
2011. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről már annyi kérdést feltettek is. Sajnos a szülők (akarva vagy akaratlanul) a testvéreket nem szokták egyformán kezelni sok családban. Biztos vannak kivételek, de túlnyomó többségben az van, amit leírtál.
2011. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, szerinted? A tesó hetedikes, a kérdező meg középiskolás :)
2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nálunk is így van.

Én már 13 éves korom óta mosok, főzők, takarítok, egyszóval mindent megycsinálok.

Ezzel szemben a most 15 éves tesóm még a kajáját sem melegíti meg, és mindezek ellenére mindig velem veszekednek a szülök

2011. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. bocsi nem figyeltem h középsulis vagy.. hát lehet h azért várják h betegn menj suliba(lázasan, gondolom fosás közbe nem várnák el) mert ugy gondolják idősebb vagy és "erősebb" is jobban kibírod mint egy 13 éves(v 14)

általános iskolát ha váltanak azon igazából semmi sem múlik. az csak alapműveltséget ad. középiskolában(ha nem gimibe jársz) akkor ott szakok vannak, lehet hogy másik iskola nem igazán foglalkozik azzal a szakkal amire jársz. ha pedig gimi akkor lehet hogy éppen egy jó tekintélyű gimnázium, és nem akarnak valami harmadosztályú suliba átvinni..

2011. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En mindig utaltam azt,amikor a fiu a pici kedvenc a mamanak meg a papanak.Nallunk is igy volt,csak itt epp anyamnak nagy kedvenc,mai napig.En pedig akarmit csinalok en vagyok a sz*r a hazban.Ismeros dolog.Sajnos nem tudom mit kene tenned,mivel az en anyam evek allatt nem tudott ezzel kapcsolatba megvaltozni.
2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem gimibe járok. De a suli ahova át szeretnék menni,az 5 percre van tőlem gyalog,a másik vonattal 15 percre. Lázasan nekem kellett ma is mosogatnom,állandóan én vagyok a rossz,és apám meg anyám már intézezet is néztek,és minden nap többször megkapom hogy intézetbe adnak,nem fognak eltartani,k*csög vagyok,stb.. Én igazából nemis tudom miért vagyok még itt,értelme nincs. Csak segíteni vagyok jó,másra nem. Soha nem mondták vagy mutatták hogy egy picit is szeretnének,soha nem éreztem ezt,szóval..Az állomásra meg 25 perc az út gyalog.
2011. márc. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!