Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 13 és fél éves lány...

Egy 13 és fél éves lány járhat egy 22 éves sráccal? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nem én, osztálytársam..
2011. márc. 27. 20:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Annyiban egyetértek, hogy ha 13 éves kislánnyal akar szexet, nem egészséges. De tudom, megtévesztőek a mellek meg a smink sokszor.
2011. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

ma 21:37


Miért az igaz barátodhoz nem vonzódsz? ;)

2011. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy a bánatba tud egy felnőtt ember ilyen kis lánnyal bármilyen testi/lelki kapcsolatot is létesíteni. Sok hasonlókorú fiatal még a saját életkorának megfelelő értelmi szintet sem éri el. Qrva maradi lehetek, vagy csak nem látom meg az összefüggéseket, értelmet a dolgokban.

20/F

2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Miért zárod ki, hogy az igaz barátságból nem fejlődik e tovább szexuális kapcsolatba?


A kérdezőnél is nyilván tovább fog fejlődni, fejlődjön is, de teljen el addig még legalább 5 év ami nem is sok idő ha azt nézzük.


A kapcsolatok fejlődnek pont mint az emberek!!


Egyik sincs bebetonozva vagy klaszterokra tagolva.

2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

21:37

Nem, ha utánam dobnák sem kéne. :) Pedig folyamatosan froclizzuk egymást, és a humorunk is teljesen kompatibilis, sőt emberileg is imádom, de a kémia az kémia... :)

2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom....lehet, hogy csak én élek valami torz nézettel, de nem gondolom, hogy ha egy 13 éves kislány és egy 22 éves fiú elkezd járni, megbeszélik, hogy oké, én rohadtul vonzódom hozzád, és akkor 5 évig ne szexeljünk, mert az nem helyes... :)
2011. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

ma 21:40


Már írtam egyik válaszomban, hogy előfordulhat oylan kivételes eset, hoyg a lány túlfejlett érzelmileg, de sérült az apaképe a srác meg visszamaradott, naív, kisfiús.


Mindkettő sérült családba született, vagy hibás érzelmileg defektes emberek közé, az ilyen családok termelik ki az ilyen érdekes eseteket.

2011. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Ha nem naiv, és meghúzza a határokat.
2011. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Nem. 23 éves vagyok, egyáltalán nem akarom majd szigorúan nevelni a gyerekem, de kizárt, hogy díjaznám, ha az enyém össze jönne egy jóval idősebbel. Ráadásul még barátnőd nem is nagykorú és a srácnak se lehet túl sok esze, mivel bőven pedofilnak számít!
2011. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Nem...a lány még túl fiatal hozzá...majd egy pár év múlva talán, de most még semiképpen sem.
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!