Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 13 és fél éves lány...

Egy 13 és fél éves lány járhat egy 22 éves sráccal? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nem én, osztálytársam..
2011. márc. 27. 20:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
27%

ma 20:57


Na na na na


Hol volt írva az, hogy a 22 éves fiatalember egészséges?


Ha egészséges, akkor testileg az vagy mentálisan?


Mert nem mindegy.


Ha ezt tisztáztad utána fúzd hozzá a válaszodat mert addig nincs mire értelmezni, egy általánosságot írtál ami nem helyezhető a kérdés alapjaira, hanem csak köpködés.

2011. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
73%
én vagyok a nanana-nás: Éppen ezaz hogy még egy normális 22-es-nek is eszébe jutna. Nemhogy ha nemaz érted? Én így értettem.
2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:00


De maradjunk már a kérdés megválaszolásánál!!


A kérdésben szó sincs oylan fantazmagóriákról, és feltételezésekről, amiket te leírsz és tényként kezelsz a válaszod megformálása során.


A kérdésre a válasz:


Igen, lehetséges... amennyiben és itt jön az indoklás és pont.

2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:
29%

Ha van esze a csajnak nem jár vele...

Egyébként nem tudom hogy az 13 évesek értelmi szintjét mért kell ennyire lenézni... Én is annyi vagyok, és lehet hogy érzelmileg nem vagyok még felkészülve a szexre, de tudok róla mindent(sok olvasás, sulis felvilágosítás...)...

Most attól h 1997 van a nickjében, egy osztálytársa nem lehet 13???

Lehet hogy nem ide tartozik, nekem is van 20 feletti haverom, jól elvagyunk, most is egy 20 évessel ismerkedem, ez még nem jelenti azt h meg akar fektetni. Az h jár vele, az igaz h más téma, de egyébként meg hogyha szeretik egymást, akkor miért ne? Nem a kor számít... Ha meg a csaj is bele egyezik, már ott nem tehetnek semmit....

13/L

2011. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
33%

ma 21:05



Én értem, de te keversz össze dolgokat.


Normális 22 évesnek NEM FORDUL MEG A FEJÉBEN!


Próbáld meg ezt feldolgozni, de ha nem megy akkor fordulj orvoshoz.

2011. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
9%

ma 21:06


Ez mind oké, itt az értékrendekkel van baj.


Azzal van baj, hogy a legtöbben csak a saját korosztályukra képesek értelmezni az emberi kapcsolatokat.


És a legtöbb embernél a Járás Egyenlő azzal, hogy szexelnek is.


Nem nevetséges??? Szerintem borzalmasan az..



És az ilyen korlátolt felfogás miatt nem alakulnak ki igazi barátságok különböző nemű kiskorúaknál, meg az ilyen felfogás miatt idegenkedik egyik ember a másiktól tinédzserkorban ha nem azonos nemű vele.

2011. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
73%
Mondom eszébe jutni, és nem erőszakoskodni. Kémia az egész amúgy is. Attól, hogy van egy még kiskorú és én nem tudom, hogy az, csak utólag, és azelőtt perverzet gondoltam, még mikor megtudom, hogy kiskorú nem fogom magam perverznek gondolni. Ennyi.
2011. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:13


Ok, de azért egy kiskorún látszik, hogy kiskorú


Törvényileg 18 éves koráig kiskorú.


Biológiailag meg 12 éves koráig az, de már ez is lehet hogy lejjebb csúszott hála az élelmiszerekbe kevert vegyszereknek.



Azért meg tudsz különböztetni egy 12 meg egy 18 éves lányt nem?

2011. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
45%
persze hogy meg. de amúgy néha egy tizenöt vagy tizennégy is kinéz 18-nak főleg ha fejlett testileg( nagy melle van, smink stb) de ennyi erővel tényleg akkor 16 17 évesek is kufircolnak sokan.
2011. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
49%

Nem tom én normális férfiként tekintek magamra, és ha kiskorú gyereket látok bennem az apai ösztönök ébrednek fel, nem a szexuális vágy.


Nem lehet kizárni, azt sem, hogy nem e így van ezzel az a 22 éves is persze a valószínősége nagyobb annak, hogy inkább valamilyen lelki fejlődési rendellenessége van ami akár perverzió is lehet végsősoron, de ezt egy normális ember fel tudja mérni az első beszélgetés során, gondolom a lány szülei is sort kerítenek erre minél előbb.


Sok fiatal lánynak is van apa komplexusa amikor 18 évesen járnak 35 éves emberekkel.

2011. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!