Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 13 és fél éves lány...

Egy 13 és fél éves lány járhat egy 22 éves sráccal? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nem én, osztálytársam..
2011. márc. 27. 20:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:

Még egy hozzáfűzés:

Az lehet hogy egy egészséges 22éves embernek nem jutna eszébe járni egy 13-14 éves lánnyal, de azt azért vegyük figyelembe hogy ezt a LÁNY mivel érdemelte ki?? Erre van egy posztom blogomon, [link]

nem fejteném ki most itt a véleményem, szerintem elég ami benne van a bejegyzésben.

2011. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:05


"Járhatni járhat,hisz csak a szülei tilthatják el tőle." <--vagyis választ adtam a kérdésre. Utána pedig hozzá tettem a véleményemet is. És nem igazán értem,hogy most akkor mi is a probléma a válaszaimmal. "gészséges 22 éves nem csak kizárólag szexet akar," <--igen,nem csak azt,de azt is!

L/15

2011. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Az meg már egy megint másik szemszög, hogy a kislány mit lát ebben az egészben, könyen lehet, hogy az apját keresi csak a 22 éves srácban.


Egyik sem 100% os lelkileg az biztos.

2011. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy EGÉSZSÉGES 22 éves csávó igenis akar szexet (is). Nem tudom miért gondolják egyesek azt, hogy egy 22 éves fiatal srác, aki bizonyos nemi vággyal van megáldva, majd csak kártyázgat meg virágot szed a 13 éves kislánnyal. Nyilván vonzódnak egymáshoz, azért járnak. Nem hiszem, hogy gátat szabnának eme vonzalomnak. Amúgy szerintem nem helyes dolog. A fiú részéről főleg. 13 éves lány, ezt kéne észben tartania, akármekkorák is legyenek a mellei.
2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

ma 21:23


sztem összenézted, a két választ az egyiket nem én írtam ;)

2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:27


Értelmezéssel van baj nálad.


Igen egy egészséges 22 éves akar szexet is, de nem egy 13 évestől, mert ha attól akar akkor NEM EGÉSZSÉGES!!!


Vagy retardált, vagy egyéb fejlődési rendellenessége van.


De az hogy jár valaki valakivel, még nem jelenti azt, hogy szexelni is akar vele!!


Nektek sosem volt elválaszthatatlan igaz barátotok?

Vagy barátnőtök?

Akit mindenki elé helyeztetek?

kb mintha jártatok volna ua.

2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi... nem nagyon figyeltem a %-okat,és ezért gondoltam,hogy ugyanazon a személy válaszolt.

L/15

2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Szóval ha tudják szeretni egymást miért ne járhatnának?


De a szex egyenlőre tiltott.


Ha meg nem is szeretik egymást akkor eleve a szexelés esélye is ki van zárva. Sőt a járásé is.



Ha én volnék a lány apja, és engem meggyőzne a sráccal történt beszélgetés arról, hogy nincsenek nemi indíttatásai a lány felé, én nem állnék az útjukba, de ha csak a legkisebb jelét is észrevenném repülne.

És minnél több közös programot szerveznék ahol szemmel tarthatom a srácot amíg ilyen fiatal a lány.


Szóval felügyelni kell a dolgot max, de nem feltétlenül azonnal eltiltani őket egymástól.

2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

De a kérdést nem úgy tették fel, hogy 'Egy 13 éves lány lehet-e öribari egy 22 éves sráccal?'


Nekem is van igaz barátom, ráadásul ellenkező nemű, de nem járunk egymással. Nálam a járáshoz hozzátartozik az is, hogy vonzódunk egymáshoz, és egy idő után szexuális kapcsolat is lesz. Az emberek nem azért járnak egymással, mert igaz barátok akarnak lenni.

Azt barátságnak hívják, szexuális vonzalom nélkül. A kérdés pedig az volt, hogy JÁRHAT-e egymással. Igen, járhat egy utcába, egy színházba, de nem egy ágyba.

2011. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Bár én gyanítom, hogy a lány családjában az apakép erősen sérült vagy nincs is, azért akar ilyen őhozzá képest idős sráccal barátkozni.

Viszont az anya még mindíg észreveheti a jeleket ha akarja.

2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!