Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szüleimmel?

Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Tegnap rosszul voltam este és lefeküdtem aludni mondta később apum h még elmegy tusolni addig mosogassak el én meg állítólag azt mondtam h mindjárt és vissza aludtam és ma meg nem emlékeztem semmire. Ma meg mentünk a városba és általában szokott a trolin újságot olvasni én meg elfelejtettem elrakni erre elvette a telefonomat nem mehetek semerre se gépezni se gépezhetek most is azért tudok írni mert úgy tudják hogy házi dogát csinálok. Már azon is gondolkodtam h kiszedem a szekrényemből a holmimat és elköltözöm mamámhoz de nem merem meg tenni félek apuéktól h nem engednek vagy a rendőrséggel visszahozatnak vagy azon is gondolkodtam hogy beszélek az egyik pappal akivel jóba vagyunk h mi lehetne ilyenkor a teendő. Tesom szerint járjak a kedvükbe szinte minden nap a kedvükbe járok és nem tetszik semmi nekik nem bírom még ki ezt a két évet velük.Mi lehet a megoldás? segítsetek!

16/L


2011. márc. 27. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
B+, még talán ő kérjen bocsánatot???? Hát a seggüket ne törölje ki?? Beszélj a pappal,barátnőddel, esetleg egy tanárral a suliból. Ha semmi nem jön be, költözz mamádhoz.Mivel hozzá akarsz menni, gondolom ő szeret téged, úgyhogy akárkit is küldenek érted, nem fog elengedni.Kitartást, szükséged lehet rá!
2011. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért az nem úgy van, hogy egy kiskorú csak úgy elköltözik, akár nagyszülőhöz.

Annyit megtehetsz, hogy van már családjogi törvényünk. Van családsegítő központ. Ha a nagymama beleegyezik, akkor lehet onnan segítséget kérni hivatalosan. Bár, amit leírtál, abban nincs semmi olyasmi, ami törvényileg a szülőket elmarasztalná.

2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem értelek kérdező egy 16 éves lánytól nem olyan nagy szentsség törés ha elküldik mossogatni, vagy vigyáz a tesokra ezért nem fog kimenekiteni a gyámügy.
2011. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

18:17,

csak írni tudsz, olvasni nem?

Rosszul volt, lefeküdt, erre keljen fel mosogatni.Ha nem, akkor ordibálás.

Apja szeret a trolin ujságot olvasni, miért nem hozta a gyerek neki.

Főz, takarít, mosogat, gyereket nevel. 16 éves. Roh@djon el, aki a gyerekétől ennyit követel.

2011. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Amíg mosol-teregetsz-vasalsz, addig a szüleid mit csinálnak? A következő kistesókat?

Menj a családsegítőbe, segítenek írni beadványt, hogy a nagyszülőnél akarsz lakni, ő pedig befogad. 30 napon belül választ kapsz.

2011. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost az emlékezetkiesésekről.
2011. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 18:55

Tudod azért nem árt meghallgatni a másik felet is,mert így csak a kérdező verzióját ismerjük.

Az éremnek mindig két oldala van..

2011. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előző, az a bíróság, amire te gondolsz.Itt a Gyakorin abból szoktunk véleményt alkotni, amit a kérdező közöl. Nem többől és nem kevesebből. Lehet, hogy ez neked nem tetszik, de a net nyitva áll előtted egy másik site indításához.
2011. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne hogy már egy 16 éves ne vegyen részt a házimunkában ha meg mindent ő csinál álljon a sarkára. Ha ezért megverik menyen a gyámügyre.
2011. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem vertek meg még sosem de ha legalább 1 napot itt töltenél rájönnél milyen is az életem és te is ki lennél akadva. én mindent megcsinálok és legalább annyit engedhetnének h szombat délután 1 vagy 2 órára barátnőzzek de még annyit sem engednek
2011. márc. 28. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!