Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szüleimmel?

Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Tegnap rosszul voltam este és lefeküdtem aludni mondta később apum h még elmegy tusolni addig mosogassak el én meg állítólag azt mondtam h mindjárt és vissza aludtam és ma meg nem emlékeztem semmire. Ma meg mentünk a városba és általában szokott a trolin újságot olvasni én meg elfelejtettem elrakni erre elvette a telefonomat nem mehetek semerre se gépezni se gépezhetek most is azért tudok írni mert úgy tudják hogy házi dogát csinálok. Már azon is gondolkodtam h kiszedem a szekrényemből a holmimat és elköltözöm mamámhoz de nem merem meg tenni félek apuéktól h nem engednek vagy a rendőrséggel visszahozatnak vagy azon is gondolkodtam hogy beszélek az egyik pappal akivel jóba vagyunk h mi lehetne ilyenkor a teendő. Tesom szerint járjak a kedvükbe szinte minden nap a kedvükbe járok és nem tetszik semmi nekik nem bírom még ki ezt a két évet velük.Mi lehet a megoldás? segítsetek!

16/L


2011. márc. 27. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Azért ez annyira nem súlyos, kérj bocsánatot és főzz nekik egy kávét, máris megenyhülnek.
2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy ő újságot szokott olvasni, amit neked kéne elrakni, te nem raktad el, ezért elvette a telefonodat?
2011. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Ahhoz képest,hogy a kedvükbe akarsz járni,már most két dolgot nem tettél meg amire kértek..HA ennyire segítő kész vagy akkor milyen az amikor nem???
2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen elvette a telefonomat főzni kávét? hazaértünk egyből megfőztem az ebédet ettek elmosogattam aztán ők most alszanak... mindig főzök mosok takarítok vasalok teregetek tesóimmal én foglalkozom én etettem fürdetem altatom őket és még sosem mondták azt h köszönöm
2011. márc. 27. 17:19
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Legközelebb válaszd el vesszővel a tagmondatokat, mert így kicsit zavaró.
2011. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az utolsó képzeld h mindig mindent megcsináltam tegnap meg rosszul voltan és azért nem csináltam meg ma meg elfejlettem de most feltettem először
2011. márc. 27. 17:21
 7/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:18

az utolsó kommentet neki üzenem

2011. márc. 27. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
neked szülték a tesóidat vagy maguknak? szerintem beszélgess el velük.
2011. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen szülőket nyertél magadnak. Amit otthon most megcsinálsz, a felnőtt életedben nagyon is hasznát fogod venni.Sok gyereknek nem a legideálisabb a gyerekkora, de felnőnek és felnőtten elszakadnak a családtól. Annyira nem elviselhetetlen a helyzeted.
2011. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

A szüleid 16 évvel ezelőtt csináltak maguknak egy csicskát.

Meddig tűröd még el, hogy a fejedre sz@rjanak?

Mondd már meg egyszer nekik, hogy nem kopogtattál az ajtón, hogy meg akarsz születni, de ha anyád megszült, akkor ne cselédnek tekintsen, hanem gyerekének.

2011. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!