Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap kirúgnak az iskolából?...

Holnap kirúgnak az iskolából? Hogyan tovább? 17/L

Figyelt kérdés

Lebuktam igazolás hamisítással.Holnap lesz fegyelmim,azt mondta az igazgató,hogy 1% esélyt ad,hogy ne rúgjanak ki.

Májusban érettségiznék.

Akkor ha kirúg,akkor addig át kell mennem másik suliba?

Hogyan lehetnék májusig valahol magántanuló?

Anyu tudott róla,hogy hamisítok,tőle nem kell félnem.

17/L


2011. márc. 24. 20:34
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, te istenbarma:

Ha nem vetted volna észre, nem erkölcsi kioktatásról van szó, hanem arról, hogyha valaki igazolást hamisít, azzal saját magával szúr ki, nem mellesleg félrevezeti a felettesét (aki iskolai környezetben az igazgató, osztályfőnök..stb) vagyis közokirattal való visszaélést követ el. Ha te ezt egy kalap alá veszed azzal, hogy valaki nem támogatja a menhelyeket meg a szegényeket, te tényleg egy Taigetosz-pozitív troll vagy.

2011. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
68%
Haha, inkább legyek istenbarma, mint egy álszent köcsög.
2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
58%

13:05

és akkor mi van?? én ált.suli 7.től gimi 4ig mindenkinek adtam igazolást. ez hat év és het 8-10et adtam el rendszeresen.

nyomtattam én már orvosi, fogorvosi, nőgyógyászati, kórházi, tanműhelyes, kressz vizsgás, és mindenféle igazolást-zárójelentést és mégsem lettem se bűnöző se hasonló. rendes vállalkozó vagyok évek óte és mégis tisztességes ember lettem.

az h csinál vki ilyen hülyeségeket attól még lehet rendes ember :)

2011. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
73%

Én is hamisítottam egyszer orvosi igazolást a szakközépiskola utolsó évében. Akkor, egyetlenegyszer. Átírtam a dátumban az egyik számot, de az osztályfőnök kiszúrta. Elmondtam anyunak, úgyhogy már felkészülve ment be a suliba, mert behívták, az osztályfőnök és az igazgatóhelyettes. Nem csaptak ki, nem tanácsoltak el, de megbeszéltük, hogy többet ilyen nem lesz. Nem mondom, hogy jó ötlet volt és hogy nem jár érte semmilyen büntetés, azt sem mondhatom, hogy jó okom volt rá, de a lógásomnak lelki okai voltak, szüleim éppen váltak, anyukám csinált hülyeségeket, az osztálytársaim köcsögök voltak mind, nem akartam ott lenni. Sokat számított az, hogy a 4 év alatt a magatartásom szín 5-ös volt, a tanulásban sem voltam rossz. Ezzel nem akarom magam mentegetni, mert nem kellett volna megtennem, csak nem biztos, hogy a dolgok ok nélkül vannak, ill. hogy amit elkövet az ember, abba belegondol abban a pillanatban. Azóta leérettségiztem, szakmám van, a szakmámban dolgozom (pénzügy) és azt teljes precizitással végzem.

A kérdezőt sem kell szerintem rögtön elítélni. Főleg, ha nem rendszeres dologról van szó.

25/N

2011. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, de remélem nem rugnak ki ! Ne hagyd csak a dolgokat rossz irányba menni, kérjél bocsánatot is, esedezz ha kell az iginek.Ha eddig semmi gond nem volt veled, nem hinném, hogy kirughatnak, ennél rosszabb dolognak kellene ahhoz történnie szerintem. Másoknak ártani, vagy már rutinosnak lenni a hamisításokból. Fegyelmit kaphatsz, de elsőre kirugás ezért biztos felelbbezhető lenne.

Másik, hogy remélem tanultál ebből, és érted anyudat. Gondolkozz máskor mielőtt hülyeséget csinálsz, a következményeit kell viselned utána. A másik pedig, hogy ne bízz meg senkiben, a hülyeségeidet, ha mégis megcsinálod egyedül tedd.

2011. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
76%
Tanköteles vagy, akkor rúghat ki, ha van másik iskola ami felvesz. Ne parázz.
2011. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
18%

00:14

És baz.meg szerinted a külföldi számokra/filmekre magyar törvények vonatkoznak?

2011. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
10%
Hát remélem nem rúgnak ki. Szerintem nem olyan nagy dolog ez, csak egy kis igazolás hamisítás, én is csináltam már párszor. Ha az igazgató normális, szerintem pláne így érettségi előtt nem fog kirúgni:)
2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
69%

"És baz.meg szerinted a külföldi számokra/filmekre magyar törvények vonatkoznak?"


Miért, szerinted ha én letöltöm a Chuck-ot, akkor beperel az NBC, és idézést kapok egy amerikai bíróságról? Legyen már eszed.

2011. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem rúgtak ki:)

Még a fegyelmit sem tartották meg,annyi volt,hogy le kellett mennem az igazgatóhoz,elmondtam neki hogy elaludtam és azért nem voltam suliba.

Egy osztályfőnökivel megúsztam:)

2011. márc. 25. 22:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!