Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap kirúgnak az iskolából?...

Holnap kirúgnak az iskolából? Hogyan tovább? 17/L

Figyelt kérdés

Lebuktam igazolás hamisítással.Holnap lesz fegyelmim,azt mondta az igazgató,hogy 1% esélyt ad,hogy ne rúgjanak ki.

Májusban érettségiznék.

Akkor ha kirúg,akkor addig át kell mennem másik suliba?

Hogyan lehetnék májusig valahol magántanuló?

Anyu tudott róla,hogy hamisítok,tőle nem kell félnem.

17/L


2011. márc. 24. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem érettségi előtt nem fog kirúgni.Csak befenyít.Amúgy is már csak pár hónap van hátra a végéig, miért tolna ki veled így? Szerintem csak azért mondta, hogy legyen mitől félned.Ez nagyon súlyos dolog, de nem hiszem, hogy érettségi előtt kirúgna, tisztában van ő is azzal, hogy ez nagyon fontos dolog.
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

orvosi igazolást hamisitottál vagy anyukád félét?


mert ha anyukád helyett irtál alá,ő kihuzhat a pácból ha azt mondja h ő engedte meg,vagy hogy az az ő aláirása


ha orvosé,akkor nem sok jót jósolok,meg leszel hurcoltatva ha kirugnak érettségi előtt

2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
69%
ugyan már... van olyan gerinctelen igazgató, aki kirúg szűk két hónappal érettségi meg ballagás előtt? nem hinném. szerintem csak rád akarnak ijeszteni.
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
87%

En tesibol hamisitottam orvosi igazolast,mert nem akarta

resztvenni a tesi orakon. Persze lebuktam,de szerencsere nem rugtak ki.

Milyen igazolast hamisitottal? Orvosit vagy szuloit?

Mert szerintem a szuloi miatt nem fognak kirugni.

Mindenki hibazhat, es te meg csak 17 eves vagy. En sokkal nagyob hibakat kovettem el anno.

De h kirugnak,ne aggodj, mashol le tudsz erettsegizni.

2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%

Elmész dolgozni és estin leérettségizel.

Majd írd meg,mi történt,drukkolok.

2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

1 hónap és 2 nap van a ballagásomig.

4-es a magatartásom,4 év alatt semmi rosszat nem csináltam a suliba.Év elején új igazgatót kaptunk,ő nagyon szigorú.

2011. márc. 24. 20:40
 7/53 anonim ***** válasza:
63%
Hogy buktál le? Mindent meg lehet oldani..én pl. tavaly 360 órát hiányoztam, mégsem rúgtak ki:D
2011. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Orvosit hamisítottam.Arra a szombatra,ami munkanap volt nemrég,és suliba kellett volna mennem.
2011. márc. 24. 20:41
 9/53 anonim ***** válasza:
84%

sztem sem fognak kirugni, már többször hallottam, h ilyenkor volt a fegyelmi, de nem rugnak ki éretségi elött...

de ird meg h mi lett!:) szoritok:)))

2011. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy kirúgnak-e, de az életben az nem lesz mentség, hogy még sosem hibáztál, meg hogy nemsokára érettségizel. Ott senkit nem fog érdekelni, és egy hibával is derékba törheted az életed. Azzal hogy elnézi neked nem fogsz sokat tanulni a dologból. Nem hiszem, hogy belehaltál volna, ha bemész szombaton. Ha meg olyan komoly dolog miatt hiányoztál, azt meg lehetett volna beszélni az iskolával és anyukáddal, hogy ő intézkedjen.
2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!