Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap kirúgnak az iskolából?...

Holnap kirúgnak az iskolából? Hogyan tovább? 17/L

Figyelt kérdés

Lebuktam igazolás hamisítással.Holnap lesz fegyelmim,azt mondta az igazgató,hogy 1% esélyt ad,hogy ne rúgjanak ki.

Májusban érettségiznék.

Akkor ha kirúg,akkor addig át kell mennem másik suliba?

Hogyan lehetnék májusig valahol magántanuló?

Anyu tudott róla,hogy hamisítok,tőle nem kell félnem.

17/L


2011. márc. 24. 20:34
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
88%
Nem rég jártam gimibe. Egy viszonylag jó suliba. Első fegyelmi: átraktak másik osztályba. Második fegyelmi: eltanácsolás. Szintén hamisítás, meg wc-ben dohányzás. Szerintem nem rúgnak ki, pláne érettségi előtt. De szerepelni fog az érettségi bizonyítványodban.
2011. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
52%

Mivel nem vagy még 18 éves és a jelenleg hatályos jogszabályok szerint 18 éves korodig tanköteles vagy ezért nem rúghatnak ki, csak eltanácsolhatnak. ebben az esetben az iskola köteles neked új iskolát biztosítani ahol leérettségizhetsz.

Megteheti.

Bár nem tudom mi lesz az érettségiddel aminek a jelentkezési lapján elvileg a mostani iskolád szerepel, tehát abban kéne érettségizned.


Mondjuk irigylem azt az igazgatót aki annyira ráér, hogy egy tanulót aki már csak 1 hónapot jár az iskolájába még van ideje kib*szni vele (gyakorlatilag saját magával)

2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

Szurkolok, hogy ne rúgjanak ki!!!

Azért elgondolkoztat egy-két válasz... "Igazgatói gerinctelenség", +kiéli magát szegény gyerekeken" - hasonlók.

Gondoljuk csak meg? Hivatalos irat hamisítása (mert hogy az orvosi igazolás is ez!) azt nem okirat hamisításnak hívjuk?

Ennek ellenére én bízom az igazgató jóindulatában.

Ha más lehetőség nincs, lehet próbálkozni valós igazolással a köv. időszakra, otthon nyomni keményen a tanulást és így menni az érettségire.

Sok sikert!

2011. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
35%
Akik szidják a kérdezőt még soha nem csináltak "hülyeséget"? Azért raktam idézőjelbe mert nem is hülyeség, ilyen korban kell bátornak lenni és kiélnie magát az embernek. Én folyamatosan hamisítottam, még olyan papírt is csináltam ami azt igazolja, hogy Kresz tanfolyamra jártam. Nem ettől lesz valaki rossz vagy elzüllött ember, főleg, hogy ezzel senkinek nem csinál rosszat. Itt vagyok én a példa, már a második szakot végzem az egyetemen.
2011. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
18%

áhh...énis azt hiszem, csak rád akar ijeszteni. mivel még nem vagy 18 éves, ez enyhít a körülményeken. nekem van olyan o.társam, aki több mint 250 órát hiányzott, de mégsem rúgják ki most érettségi előtt, csak vizsgáznia kell.

ha meg mégis eltanácsolnak, kérelmezd a magántanulói státuszt mindenképpen.

2011. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy egyetemre jársz, még nem jelenti azt, hogy gerinces, jellemes ember vagy.

Mindenki csinál hülyeséget. De van egy határ. Igazolást hamisítani és a szemébe hazudni az osztályfőnöknek? Gratulálok, ha ebben élted ki magad.

Én is lógtam egy csomót, megbeszéltem anyukámmal, az orvossal, vagy az ofővel, hogy igazolja. Ez az érett megoldás. Ne legyél büszke rá, hogy ilyet tettél.

2011. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:
72%

Elég szomorú, hogy a válaszok között több olyan volt, aki melléd állt...

Ha valamit nem akarok vagy nem tetszik, akkor fogom magam és a saját szabályaim szerint intézem dolgokat és ha felelősségre vonnak, akkor a másik az igazságtalan és gerinctelen... - ezt olvastam ki sok válaszból. Sajnos. :(

A nagy betűs ÉLET nem erről szól, de ezt majd mindenki a saját bőrén érzi meg.

Mivel még nem vagy 18 éves, nem hiszem, hogy kirúghatnak, főleg érettségi előtt.

Azért ennyi idősen már tudni kellene, hogy a tettenek következményei vannak... Ugye most okarit-hamisításról beszélünk!!!???

Az meg, hogy anyukád is tudott róla....... :((

2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Anyu igen,tudta.De úgy van vele,hogy megenged mindent,majd tanulok belőle.:)
2011. márc. 24. 21:13
 29/53 anonim válasza:
85%
okirat - bocsánat
2011. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim válasza:
82%
Remélem, ez a nevelési elv bejön, és tényleg tanulsz belőle...
2011. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!