Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap kirúgnak az iskolából?...

Holnap kirúgnak az iskolából? Hogyan tovább? 17/L

Figyelt kérdés

Lebuktam igazolás hamisítással.Holnap lesz fegyelmim,azt mondta az igazgató,hogy 1% esélyt ad,hogy ne rúgjanak ki.

Májusban érettségiznék.

Akkor ha kirúg,akkor addig át kell mennem másik suliba?

Hogyan lehetnék májusig valahol magántanuló?

Anyu tudott róla,hogy hamisítok,tőle nem kell félnem.

17/L


2011. márc. 24. 20:34
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
89%

Ha ki is rúgnak, biztosítaniuk kell, hogy átvegyenek másik középiskolába, mivel 18 éves korodig tanköteles vagy. Tehát emiatt nem kell félned.

Inkább azon gondolkozz el, hogy lassan fel kéne nőni, nem ilyen felelőtlen marhaságokat csinálni, lassan nagykorúként...

2011. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
31%

Az vesse rá az első követ...


Ne legyetek már ennyire álszentek, az emberek minden nap lopnak, csalnak, hazudnak. Letöltesz egy számot? Loptál. Ezért Amerikában volt, akit több milliós büntetésre ítéltek (pedig csupán 10-12 számot töltött le). Ez nem normális dolog. Ekkora büntetést nem érdemel, mint ahogy a kérdező sem azt, hogy kirúgják.


Szóval ahogy írtam, az vesse rá az első követ... aki még nem követett el semmiféle bűncselekményt életében. Én bevallom, töltöttem le számokat, sőt, hamisítottam én is aláírást, van vagy 50 letöltött pc játék a gépemen, a filmekről már nem is beszélve. Ettől én most rossz ember lettem?

2011. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
91%
engem aprilis elejen rugtak ki, mert egy hetig korhazban voltam, utana egy hetet otthon labadoztam, es orvosi igazolasom csak egy hetrol volt, masik a zarojelentesen volt. Engem fegyelmi nelkul rugtak ki.. Szoval igen, kirughatnak. De akkor attesznek egy masik suliba, ott erettsegizel.
2011. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
76%

"Letöltesz egy számot? Loptál."


Hülyegyerek. Ha magáncélra töltesz le egy számot úgy, hogy az a "jövedelemfokozás célját közvetve sem szolgálja", akkor nem büntetendő. Magyarul ha letöltöd az egész Beatles diszkográfiát, nem követtél el bűncselekményt, de ha kiírod CD-re, és eladod az Ecserin, akkor igen. Amerikában pedig mások a törvények.

2011. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen alapon ha sokan mások gyilkolnak,gyilkolhatok én is?

Baromság azt emlegetni,hogy mások mit csinálnak,nem mentség a te "bűnödre" az,hogy mások is elkövetik ugyanazt.

2011. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
75%

Nem rúghat ki, mivel még tanköteles vagy (annak a tanévnek a végéig, amelyikben betöltöd a 18. életéved)

Eltanácsolhat az iskolából, de akkor másik iskolát kell javasolnia (ahol fogadnak)

VISZONT, amit sokan nem tudnak (és ezért tudják kirúgni a gyereket az iskolából): a szülő/gondviselő nem köteles elfogadni a felajánlott iskolát, és nem köteles elvinni más iskolába a gyerekét. Tehát, ha a szüleid úgy döntenek, hogy maradsz abban az iskolában, ahova eddig jártál, akkor az igazgató nem rúghat ki, nem tetethet át másik iskolába. Sőt, még csak másik osztályba sem.

Okirat hamisításért feljelenthet a rendőrségen (már fiatalkorú vagy és nem 14 év alatti, akit nem büntethetnek) De az iskolájában is szétnézhet, hogy ott szabályosan folynak-e a dolgok: adnak-e minden beszedett pénzről átvételi elismervényt a diákoknak/szülőknek, csak olyan dolgokra szednek pénzt, amire törvény adta lehetőségük van?

Anyukád helyében bemennék az iskola igazgatóhoz.

Valamint annak is utána néznék, hogy a fegyelmi tárgyaláson nem kellene-e jelen lennie a szülődnek/gondviselődnek veled (ha nem hívták rá)

2011. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
86%

Ne vegyél rá mérget, hogy jól jársz, ha most nem rúgnak ki.

Gondolj bele, hogy most mekkora "priusszal" indulsz neki egy hónap múlva az érettséginek.

A plusz pontokat, segítő kérdéseket el is felejtheted, ha a szaktanáraid szerint megérdemled, még jól meg is szívathatnak a szóbelin, olyan kérdést tesznek fel, hogy a füled is kettéáll.


Remélem, megérte, és valami igazán életre szóló élménnyel gazdagodtál szombaton, nem csak a tévé meg a számítógép előtt punnyadtál.

2011. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most általánosságba irom, hogy ne legyen belőle akkora gond! Nem tudom mi ütöttt a mai tinézserekbe. Idáig fajulnak a doldok, hogy igazolásokat hamisitsanak. Ez szomorú és számomra kétségbeejtő. Ebből is látszik, hogy a mai gyerekek nem igazán tisztelik a szülőket, nem látnak bele abba, amit megtesznek értük, hogy mindenük meglegyen és még sorolhatnám. Én például soha nem engedném meg a gyerekemnek, hogy igazolásokat hamisitson. Ha anyukád is tudott a dologról, akkor miért nem tett ellene semmit? De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem hiszem, hogy ki fog rúgni, de hogy sok jóra ne számits az biztos. Azt az egyet teheted, hogy meghúzod magad és teszel legalább azért, hogy jó legyen az érettségid. Ez a minimum amit megtehetsz a tanárokért, de legfőképpen anyukádért.
2011. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
36%

hogy itt a válaszolók többsége mekkora 1 álszent g*ci

adjátok itt a tisztességet meg a becsületest meg h ez mekkora bűncselekmény már mintha ti soha nem csináltatok volna semmit. kész hányinger Pfffff

a ti felfogásotokkal már rég mindenki a sitten lenne

szorítok neked mert már nekem is volt 4 fegyelmim

2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
32%

Én csak röhögök ezeken a "Legalább most megtanulod, hogy mi a rend", meg "Ideje lenne felnőni, megérdemled, hogy megszívd" típusú válaszokon. Itt egytől egyig mindenki becsületes, diplomával, több nyelvvizsgával rendelkező, keményen dolgozó ember, aki eltartja a családját, gyakran segít a rászorulókon, sőt, egy állatmenhely alapításán töri a fejét. Valószínűleg a mennyekbe fognak kerülni ilyen példamutatással, ami természetesen az egész életükre visszavezethető:)

Kérdező, én elszégyellném magam mélységesen a helyedben, hogy ilyen borzalmas bűntettet mertél végrehajtani, becsületet és erkölcsöt nem ismerve, de azzal számolj, hogy a pokol legmélyebb bugyrában fogsz bugyogni idők végezetéig. Ejnye ejnye:)

2011. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!