Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap kirúgnak az iskolából?...

Holnap kirúgnak az iskolából? Hogyan tovább? 17/L

Figyelt kérdés

Lebuktam igazolás hamisítással.Holnap lesz fegyelmim,azt mondta az igazgató,hogy 1% esélyt ad,hogy ne rúgjanak ki.

Májusban érettségiznék.

Akkor ha kirúg,akkor addig át kell mennem másik suliba?

Hogyan lehetnék májusig valahol magántanuló?

Anyu tudott róla,hogy hamisítok,tőle nem kell félnem.

17/L


2011. márc. 24. 20:34
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
76%

Már bocsánat... de a kérdező igazolást hamisít, és ha megkapja érte a jogos büntetést, akkor az igazgató a gerinctelen? Jézusom, milyen világban élünk????

Kérdező: ha kirúgnak, akkor a másik suliban kérvényezed a magántanulóságot, aztán vagy megadják vagy nem. Esetleg a tárgyaláson kérheted, hogy ha nem rúgnak ki, hadd legyél ott magántanuló.

2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
80%

nemhiszem h kirugnak mert nálunk is volt ilyen balhé pár hete és a gyerek megúszta 1 másodfokú szigorítottal :)

a barom háziorvosi igazolást nyomtatott. a pecsét stimmelt de az aláírásnál véletlen a fogorvos nevét irta alá XD

2011. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem megérdemelnéd, hogy kirúgjanak és örülj, hogy nem lesz ennek súlyosabb következménye, mert amit elkövettél bűncselekmény, fel is jelenthetnének. Meg kell tanulni, hogy ha valamit elkövetsz annak következményei vannak, és nem simogatják meg a buksid érte.
2011. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
57%

Nem fognak kirugn!!!!!!!!

Ezt most komolyan mondom!!!!!!

Mit nyerne az az igazgato azzal,hogy kirug egy tanulot????

Semmit!

Sokkal nagyobb problemak is vannak es lesznek az eletben ,mint egy ilyen igazolas hamisitas.

Majd holnap ird meg,de ne aggodj en tudom,hogy nem fognak kirugni.

2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Vállalom a következményeket,nem fogok belehalni...csak kíváncsi vagyok a lehetőségekre:)
2011. márc. 24. 20:48
 16/53 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi, nem fognak kirúgni. Az igazgató csak visszaél a helyzetével, egy szerencsétlen ember lehet, aki abban leli örömét hogy gyerekeket fenyeget...
2011. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
77%
hogy buktál le? hogy hamisítottad???
2011. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
92%
Tavaly érettségi előtt 1 hónappal, ugyanilyen indokkal egy srácot simán kirúgtak, átment egy másik suliba. Azt mondták azért, mert ha nem teszik a többiek csak példát vesznek róla, és nem vennék komolyan a szabályokat.
2011. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%
az attól függ...szerintem (általánosban így van sajna tudom :/) ha rendes az Of-d vagy az igazgató és eddig jó magatartásod volt és a jegyeid elérik legalább a 3-ast akkor csak egy igazgatóit kapsz ha izé a Of vagy az igazgató akkor valószínű kapsz két igazgatóit (háromnál kicsapnak) ha pedig nagyon nem vagy szimpi akkor akár ki is rughatnak
2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Úgy buktam le,hogy van egy rosszakaró osztálytársam,aki látta,ahogy megírjuk az igazolást....ofő észre se vette volna,de ez az osztálytársam lement hozzá a tanári szobába és elmondta neki....
2011. márc. 24. 20:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!