Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra melyik tulajdonság...

Számotokra melyik tulajdonság fontosabb egy barátnőben?

Figyelt kérdés

Az a fontosabb, hogy mindig jól szórakoztok, sokat hülyéskedtek együtt. Vagy esetleg az, hogy bármit elmondhatsz neki, mindig meghallgat, és nagyon jól el tudtok beszélgetni?

Kort és nemet is írjatok lécci.


2011. márc. 24. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
* Vagy férfiak/fiúk esetében barátban.
2011. márc. 24. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:

A becsületesség( nem hazudik) és a titoktartás. Ezt én is nyújtom nekik cserébe. Ha hazudik, vagy visszahallom egy titkom, nálam nem szokott második esély lenni. Lehet, keményen hangzik, de az élet is ilyen, kevés alkalommal nyújt második esélyt. Persze ilyen még nem volt, minden barátom tudja, és tudatja, mi fontos neki-nekem, és ezt be is tartjuk, tiszteletből, barátságból.

24/N

2011. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem igazán fontos, pontosabban alapvető, hogy meglegyen. Ami fontos, az az, hogy tartalmas beszélgetéseket tudjunk folytatni, amitől mindketten fejlődünk, valamint - mivel nincs két egyforma ember - a maximális tolerancia.
2011. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt mind fontosnak találom.
2011. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!