Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Engem soha sem engednek sehova(és ezt így szó szerint vehetitek)nem panaszkodom mert nem is igénylem azt hogy hétvégén hajnalig bulizzak igyak drogozzak stb.Már azért is leb*sznak ha délután nem rögtön hazajövök suli után hanem nézelődök a városban vagy a barátnőmmel vagyok. Pedig egyszerűen annyit kérek hogy 1évben 2hetet 1hetet tavaszi szünetben 1 hetet nyári szünetben felmehessek pestre az egyik barátomhoz de nem, ezt sem engedik meg, mindenféle hülye indokkal mert biztos cigizni fogok, meg inni ha annyira akarnék megtenném itthon is. Dolgozok iskola mellett 20.000.-t jó ha kapok egy hónapban ebből ők úgy mikor milyen kedvük van levesznek 10-12ezer forintot rám nem költenek semennyit igaz kaját kapok tőlük,de ha magamnak nem veszek ruhát akkor még most is 2-3éves holmiban járnék. Anyagi gondokra sem hivatkozhatnak szerintem nem nagy kérés 2-3havonta egy ing,vagy póló és azt is akciósan.Komolyan azon gondolkozok elmegyek kollégiumban hisz ott is kapnék kaját a többit meg magamnak kéne előteremteni, és nekem a munka nem büdös, voltam már baumaxban árufeltöltő mc'donaldsban krumplit,húst sütni (ha valaki dolgozott már ott tudja milyen az) moziban is jegykezelő, de nem panaszkodom emiatt lehetne rosszabb is. De még is ha nem költenek rám, miért nem engednek legalább fel pestre? Hisz nem érdekli őket mit csinálok itthon ha bezárkóznék a szobámba elmennék 2-3napra megse kérdeznék hogy mi van itt bent hogy nem jövök ki, csak annyi a fontos itthon legyek és ne máshol napi szinten az megy: anya leül tv-zni majd főz,apa késő este haza jön.Én meg ülök itthon. Gyűlölöm már ezt. Mit tegyek? 16/F
2011. márc. 22. 20:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Igyekszem nekik is megfelelni csak hát...nehéz. :(
2011. márc. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!