Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ennyivel később érnek?

A férfiak ennyivel később érnek?

Figyelt kérdés
Én 22 évesen lányként készen állnék arra, hogy együtt éljek a párommal, együtt alakítsuk az életünket, de ő még nem áll erre készen 26 évesen. Nem is nagy baj tulajdonképpen, csak furcsa nekem, hogy néha ennyire gyerekes, hogy neki még erre meg arra szüksége van, meg a szabad tér stb. Ti hogy vagytok evvel?
2011. márc. 20. 18:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

23 vagyok. a nálam fél évvel fiatalabb barátom egy hónap után hozzám költözött. akkor voltunk 21 évesek :D

embere válogatja.


vannak olyan típusok, akik mindent-most-azonnal filozófiát képviselnek, és vannak akik nem határozzák el magukat könnyen.


egyébként azt látom, hogy jobb minél hamarabb túlesni ezen, hamarabb kiderül, ha valami nem stimmel, és nem raboljátok egymás idejét.

ha pedig kiderül, h jól működik a dolog, akkor hamarabb tudjátok elkezdeni építeni a közös életeteket :D

2011. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!